Rockstar neden GTA IV'ı sevmiyor?

Eski GTA oyunlarının mobili bile çoğu telefon için bu kadar zorken GTA 4 gibi en azından biraz daha güncel bir oyunun mobilini çıkarmak çok zor olur.

Çünkü kötü bir oyun değil diğer GTA oyunlarına göre kötü bir oyun diğerleriyle karşılaştırıldığında daha düşük kalıyor sorunları vs. ile.
Trilogy'nin PC portları daha eksik ve sorunlu aslında.
Eski GTA oyunlarının mobili bile çoğu telefon için bu kadar zorken GTA 4 gibi en azından biraz daha güncel bir oyunun mobilini çıkarmak çok zor olur.
Katılıyorum ve katılmıyorum. Fan made olarak tüm haritanın portlanmış bir hali var ama görevler, kontroller vb. sıkıntı yaratabilir.

GTA V ve Trilogy'yi 3 kere cilalıyana kadar kere GTA IV Remastered çok kolay yapılabilirdi. Oyunun tek sıkıntısı optimizasyon ve tonlamalar.

Bence bana sorarsanız GTA IV oyununu GTA IV yapan şey tonlamaları ve fiziği. Bence yapılsa bile eskisi kadar sevilmez. Rockstar en iyi olanı yapıyor. Kime sorsam GTA San Andreas güzel der değil mi? Aynı ekilde Vice City ve 3. oyun için de derler. Rockstar neredeyse herkesin sevdiği 3 oyunu yeniliyor. Ha aralarında 4. oyun da olsa iyi olurdu ama abartmaya gerek yok bence.

Trilogy'nin PC portları daha eksik ve sorunlu aslında.

Katılıyorum ve katılmıyorum. Fan made olarak tüm haritanın portlanmış bir hali var ama görevler, kontroller vb. sıkıntı yaratabilir.
Demek istediğim çıkartamayacakları değil çıkartırlar ama zararına olur. Sadece son model telefonu olanlar oynar onlar da Allah bilir bilgisayar dan oynamak varken telefondan mı alırlar cidden zararına satış yaparlar. Rockstar risklere girmeyi seven bir firma değil oyunları geç çıkarmasından anlarsın. Şu an Rockstar'ın GTA 4'den önemli planları var ve son 10 sene de bunları göreceğiz.

Bence bana sorarsanız GTA IV oyununu GTA IV yapan şey tonlamaları ve fiziği. Bence yapılsa bile eskisi kadar sevilmez. Rockstar en iyi olanı yapıyor. Kime sorsam GTA San Andreas güzel der değil mi? Aynı ekilde Vice City ve 3. oyun için de derler. Rockstar neredeyse herkesin sevdiği 3 oyunu yeniliyor. Ha aralarında 4. oyun da olsa iyi olurdu ama abartmaya gerek yok bence.
Seveni çok aslında, hatta multiplayerine aşık çok insan tanıdım. Ben olsam LC Pack- SA pack - VC pack olarak 3 remastered paketi yaprdım.
LC: GTAIII, GTALCS, GTAIV
SA: GTA SA,GTA V
VC: GTA VC,GTA VCS
Bana göre GTA serisi 5'de dahil hiçbir şeyi hak etmiyor. Boş gezenin boş kalfası Simulator 😀 hikayesi de bir şeye benzese bari...
Haklısınız ne diyebilirim ki ama eğlencesi de zaten orası.

Çünkü diğerlerinin yanında cacık bir oyun. Hikayesiyle övüyor herkes ama hikayesi de kısa film hikayesi gibi. Etkileyicilik sıfır. GTA V hikayesinin yanında GTA IV'ün hikayesi solda sıfır. Oynanış desen eğlenceli değil. Gerçekçilik eğlenceli olmuyor her zaman. E atmosfer karanlık ancak bu da insanın içini boğacak cinsten. Mod yüklemeden bitiremedim oyunu. Modlarla falan bitirdim ama yine de ortalama bir oyun yani.

Çünkü diğerlerinin yanında cacık bir oyun. Hikayesiyle övüyor herkes ama hikayesi de kısa film hikayesi gibi. Etkileyicilik sıfır. GTA V hikayesinin yanında GTA IV'ün hikayesi solda sıfır. Oynanış desen eğlenceli değil. Gerçekçilik eğlenceli olmuyor her zaman. E atmosfer karanlık ancak bu da insanın içini boğacak cinsten. Mod yüklemeden bitiremedim oyunu. Modlarla falan bitirdim ama yine de ortalama bir oyun yani.
Ne olursa olsun aynı oyunları 3 kere ısıtmaktan iyi olduğunu düşünüyorum. 🤨

Geri
Yukarı