Rockstar neden GTA IV'ı sevmiyor?

Seveni çok aslında, hatta multiplayerine aşık çok insan tanıdım. Ben olsam lc pack- sa pack - vc pack olarak 3 Remastered paketi yaprdım.
Lc: Gtaııı, gtalcs, gtaıv.
Sa: GTA SA, GTA V
Vc: GTA vc, GTA vcs.

Haklısınız ne diyebilirim ki ama eğlencesi de zaten orası.

Evet aslında olabilir. Ancak bu hem çok uğraştırır ki Rockstar için uğraş bir sorun değil. Onun dışında GTA V'ye bir Remastered gelmesi fazla satış yapmazdı bence. Çünkü zaten kendisi taş gibi grafiklere sahip. Hadi fizik falan desen internette bayağı bir mod var. Aynı şekilde grafik modu da dahil. Olursa güzel olur gerçi orası ayrı.

Çünkü diğerlerinin yanında cacık bir oyun. Hikayesiyle övüyor herkes ama hikayesi de kısa film hikayesi gibi. Etkileyicilik sıfır. GTA V hikayesinin yanında GTA IV'ün hikayesi solda sıfır. Oynanış desen eğlenceli değil. Gerçekçilik eğlenceli olmuyor her zaman. E atmosfer karanlık ancak bu da insanın içini boğacak cinsten. Mod yüklemeden bitiremedim oyunu. Modlarla falan bitirdim ama yine de ortalama bir oyun yani.

Evet bana da GTA V'nin hikayesi daha iyi geliyor.

Evet aslında olabilir. Ancak bu hem çok uğraştırır ki Rockstar için uğraş bir sorun değil. Onun dışında GTA V'ye bir Remastered gelmesi fazla satış yapmazdı bence. Çünkü zaten kendisi taş gibi grafiklere sahip. Hadi fizik falan desen internette bayağı bir mod var. Aynı şekilde grafik modu da dahil. Olursa güzel olur gerçi orası ayrı.

Evet bana da GTA V'nin hikayesi daha iyi geliyor.
Şu an Expanded ve Enchanted dedikleri şey tamda remastered'in tanımı ve bunu yapıyorlar. Remastered derken yeni nesile getirilip, (eski oyunlar için) modellerde kenarlar yumuşatılıp UI güncellemesi yapmaları çok uzun sürmez. Zaten III, VC, SA vb. oyunlar hep aynı modellemeler üzerinden.

Yok ya birebir aynı oyun o. Bence GTA VI için daha bekletecekleri için bunları yapmaya karar verdiler. Hem GTA V'i hala sömürebilirler hem de iyi bir Remake ile epey oyalayabilirler bizi. Bence iyi karar.

Geri
Yukarı