Rockstar oyunlarına zam!

Yurtdışındaki fiyatı neyse onu yapıştırmışlar. Yetime acımamışlar birde onlar vurmuşlar. Bu denli bir fiyatlandırma politikası beklemiyordum, doları olduğu gibi almışlar. 10'a felan sabitlerler diye düşünmüştüm ki yine ucuz olmuyor tabi ama indirim dönemlerinde nispeten alınabilir fiyatlara düşerdi en azından. Zaten normal zamanlarda oyun alan bir elin parmaklarını geçmiyordur Türkiye'de. Neyse çok da dert yanmayalım. Dolar 2-3 seneye 60 lira olduğunda yine ucuza almaya başlarız. Ardından 1-2 sene daha ucuza oyun almanın tadını süreriz :D

Yurtdışındaki fiyatı neyse onu yapıştırmışlar. Yetime acımamışlar bir de onlar vurmuşlar. Bu denli bir fiyatlandırma politikası beklemiyordum, doları olduğu gibi almışlar. 10'a falan sabitlerler diye düşünmüştüm ki yine ucuz olmuyor tabii ama indirim dönemlerinde nispeten alınabilir fiyatlara düşerdi en azından. Zaten normal zamanlarda oyun alan bir elin parmaklarını geçmiyordur Türkiye'de. Neyse çok da dert yanmayalım. Dolar 2-3 seneye 60 lira olduğunda yine ucuza almaya başlarız. Ardından 1-2 sene daha ucuza oyun almanın tadını süreriz :D

2-3 Sene içinde düzelmeye başlarız merak etme.

Geri
Yukarı