Rockstar'ın efsane üçlemeyi piyasadan resmi olarak kaldırmasının nedeni nedir?

Satıştan kaldırmadan önce alacaksanız alın diye uyarmışlardı. Definitive sürümleri geliyor diye kaldırdılar. Bana göre bu oyunlar anca eski günler hattına oynanır, onun dışında oynanacak oyun olduklarını düşünmüyorum.

Satıştan kaldırmadan önce alacaksanız alın diye uyarmışlardı. Definitive sürümleri geliyor diye kaldırdılar. Bana göre bu oyunlar anca eski günler hattına oynanır, onun dışında oynanacak oyun olduklarını düşünmüyorum.
GTA SA'yı bunun dışında tutmalıyız bence. Oldukça sürükleyici ve farklı bir hikayesi olduğunu düşünüyorum. GTA SA'da yapılan en iyi şey zaten hikayenin oyunun süresine ve görevlerine dağılımı. Oynanış olarak tabii ki günümüzün çok gerisinde ama GTA VC ve III kadar kötü değil.

GTA SA'yı bunun dışında tutmalıyız bence. Oldukça sürükleyici ve farklı bir hikayesi olduğunu düşünüyorum. GTA SA'da yapılan en iyi şey zaten hikayenin oyunun süresine ve görevlerine dağılımı. Oynanış olarak tabii ki günümüzün çok gerisinde ama GTA VC ve III kadar kötü değil diye düşünüyorum.
Ben oyunları keyif almak için değil de teknik detayları için oynuyorum. Hikaye umrumda olmuyor. GTA San Andreas zamanının en iyi oyunlarından biri, hatta günümüzdeki birçok oyundan da iyi detayları var ancak grafikleri ve mekanikleri gerçekten çok kötü.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı