rockyou.txt nedir?

Katılıyorum. Bir şey olacağını sanmıyorum. Ama içiniz rahat etmezse Kaspersky indirin, tam tarama yapın.

Hem ileride böyle bir durumla karşılaşırsanız rahat olursunuz.
Tam tarama gerektiren bir durum da söz konusu değil. Altı üstü bir wordlist indirmiş, bu kadar.

Merakımdan öyle Kali Linux'un sitesine bakarken gördüm, bakmak istedim. Amacım hacklemek ya da hackerlık değil. GitHub'da hani bazen Windows'daki gibi görüntüleme şeklinde çıkıyor ya dedim öyle çıkar. Görüntülerim .Bir tıkladım direkt indirdi.

Çok teşekkür ediyorum dostlarım. Norton ile tam tarama yaptım. Doğru dediniz, hiçbir şey bulmadı. Dosyayı VirusTotal'e yükledim. O da bir şey bulmadı. Çok teşekkürler yeniden.
Rockyou bir wordlist. Rockyou diye bir servis vardı zamanında, oradan sızan parolaların toplandığı bir kelime listesi. Kendisi GitHub üzerinden edinilebiliyor. Zararlı bulaşmaz, rahat olun. Çalıntı demek doğru olmaz, zamanında sızdı. Şimdi de güvenlik araştırmalarında kullanılıyor.

Eğer çok korkuyorsanız da bu işlere daha ne olduklarını bilmeden bulaşmayın. Tıkladığın büyük ihtimalle bu link.

Hocam girdiğim siteyi bile bulmuş. Helal olsun hocam. Hackerlığın sınırı yok valla. Oltalama diye bir şey okudum. O taktiği bile yapmadan internet geçmişimi görmüşsünüz hocam.

Hocam girdiğim siteyi bile bulmuş. Helal olsun hocam. Hackerlığın sınırı yok valla. Oltalama diye bir şey okudum. O taktiği bile yapmadan internet geçmişimi görmüşsünüz hocam.
Abartma o kadar da değil ya :) GitHub üzerinde bu wordlisti indirebileceğin birkaç yer var zaten, onlardan biri de bu link :) Sadece tahmin, o kadar.

Abartma o kadar da değil ya :) GitHub üzerinde bu wordlisti indirebileceğin birkaç yer var zaten, onlardan biri de bu link :) Sadece tahmin, o kadar.
Sağ olun hocam hacklenmediğimi söylediğiniz için. Bir tarama daha yapıyordum siz bilince geçmişi ama yine bir şey çıkmadı. Siz söyleyince taktiği taramayı yarıda iptal ettim PC'm kasıyor diye.

Geri
Yukarı