Rode NT "mini" için stand önerisi

Caner Acar

Centipat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, yakın zamanda Rode NT mini alacağım ve bu mikrofon için bir standa ihtiyacım var.
Dayanıklı ve sağlam bir stand işime yarayacaktır. Bütçem 200 (maxs 230-240)

Öncelikle merhaba, yakın zamanda Rode NT mini alacağım ve bu mikrofon için bir standa ihtiyacım var.
Dayanıklı ve sağlam bir stand işime yarayacaktır. Bütçem 200 (maxs 230-240)

En ucuzu last voice ürünleri hocam o mikrofonu taşıyabilecek kapasite olarak. 230-240 arasına zor şu dönemde iş görecek bir şey.
Düşünürseniz Lastvoice NB40X işinizi görür diye düşünüyorum.
Masa standlarında ağırlık kapasitesi de önemli. Mikrofonunuzun ağırlığını kaldırabilecek bir stand almanızda fayda var.
NB39 Pro da var Lastvoice o ucuz ama taşır mı emin değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda Midex'i taşıyor ama Rode Midex'ten ağırdır diye düşünüyorum.

Evet bu, ben Full set olanlarına bakmışım fiyat o yüzden daha yüksekmiş. Pop filter vs de vardı benim baktığımda. Ama şarkı söylemiyorsanız ihtiyacınız yok zaten pop Filter'a vs. Bahsi geçen stand bu.
Kendi süngerim vs var zaten kit e ihtiyacım olmayacak, rode nt mini bu konuda iyi bir mikrofonmuş. O zaman bu standı alıyorum bir sorun olmaz değil mi?

Kendi süngerim vs var zaten kit e ihtiyacım olmayacak, rode nt mini bu konuda iyi bir mikrofonmuş. O zaman bu standı alıyorum bir sorun olmaz değil mi?
Bir sorun olacağını düşünmüyorum, Ben normal ayaklığını kullanıyorum markanın, dengede durunca taşıyabiliyor mikrofonumu ki mikrofonum stüdyo tipi bir mikrofon. Sizin alacağınız masa standı ama kullanan arkadaşlarım oldu Pop Filter + shock mount + mikrofonun ağırlığı olarak rahat taşıdı stand. Hayırlı olsun şimdiden.

Almadan bana şu mikrofonunuzun vidalama kısmının fotoğrafını atar mısınız, uyum sorunu olmasın sonradan onu da bir görelim.

Tamam internetten buldum hocam vidalaması da uyumlu.

Bir sorun olacağını düşünmüyorum, Ben normal ayaklığını kullanıyorum markanın, dengede durunca taşıyabiliyor mikrofonumu ki mikrofonum stüdyo tipi bir mikrofon. Sizin alacağınız masa standı ama kullanan arkadaşlarım oldu Pop Filter + shock mount + mikrofonun ağırlığı olarak rahat taşıdı stand. Hayırlı olsun şimdiden.

Almadan bana şu mikrofonunuzun vidalama kısmının fotoğrafını atar mısınız, uyum sorunu olmasın sonradan onu da bir görelim.

Tamam internetten buldum hocam vidalaması da uyumlu.
Yardımlarınız için teşekkürler, unutmazsam atarım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı