ROG falchion klavyem için bilek desteği

Bütçe
200

AiscLuos

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, ASUS ROG falchion klayem için bilek desteği arıyorum ama bulamadım. Klavyenin boyutları 30/10 CM şeklinde bildiğiniz veya kullandığınız bir model önerebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 60ffc6e0c4e384.67251562_qnflojgmhikpe_500.jpg
    60ffc6e0c4e384.67251562_qnflojgmhikpe_500.jpg
    24,4 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba. Aynı klavyeyi bende kullanıyorum. 3 gün oldu geleli. Klavyeye hayran kaldım resmen ama tuşlarda çok hafif bir çınlama sesi mevcut. Bunu normal kullanırken duymak çok zor. Ancak yaklaşıp odaklandığın zaman duyabiliyorsun. Bu ses ilerleyen zamanlar da artar mı bilmiyorum. Umarım artmaz. Sende de bu çınlama sesi var mı? Ben artacak endişesi ile iade talebi oluşturdum. Pazartesiye kadar kullanıp son kararımı vereceğim.

Merhaba. Aynı klavyeyi bende kullanıyorum. 3 gün oldu geleli. Klavyeye hayran kaldım resmen ama tuşlarda çok hafif bir çınlama sesi mevcut. Bunu normal kullanırken duymak çok zor. Ancak yaklaşıp odaklandığın zaman duyabiliyorsun. Bu ses ilerleyen zamanlar da artar mı bilmiyorum. Umarım artmaz. Sende de bu çınlama sesi var mı? Ben artacak endişesi ile iade talebi oluşturdum. Pazartesiye kadar kullanıp son kararımı vereceğim.

Merhaba, ne yalan söyleyeyim sen dedikden sonra bir tekrar test ettim. Normal tuşlarda biraz ses var ama özellikle space tuşunda ki ses biraz fazla gibi sürekli kulaklık takılı olduğu için hiç fark etmemiştim. Sorun yaratacak bir şeye benzemiyor ama dediğin gibi ileriki zamanlarda artar mı bilemem.

Merhaba, ne yalan söyleyeyim sen dedikden sonra bir tekrar test ettim. Normal tuşlarda biraz ses var ama özellikle space tuşunda ki ses biraz fazla gibi sürekli kulaklık takılı olduğu için hiç fark etmemiştim. Sorun yaratacak bir şeye benzemiyor ama dediğin gibi ileriki zamanlarda artar mı bilemem.

Evet şu an sıkıntı olacak kadar ses yok ancak ileride artarsa çok can sıkıcı olabilir. Bir de bu yeni nesil Cherry MX diyorlar. İllaki uzun kullanım testlerini yapmışlardır diye düşünüyorum.

Bütçe artarsa Banggood'dan alabilirsiniz, yurt dışı sorun olmazsa tabii ki.

Sanırım bunu alacağım. Setupımın geri kalan kısmıyla da uyumlu olacak. Sağ olasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı