ROG Gladius 2 Nasıldır?

hoşuma gitti aslında fiyatı da uygun bayağı. 150 lira fiyat farkı var yaklaşık gladius 2 ile değer mi acaba ?
Tümleşik yapılı tuşları olan fareleri beğenmediğinizi söylemiştiniz. Olur da gözünüzden kaçmıştır diye hatırlatayım dedim. Klavye kaçmış ama diğer bileşenler asus olduğu için ben olsam Gladius 2'yi seçerdim.

Tümleşik yapılı tuşları olan fareleri beğenmediğinizi söylemiştiniz. Olur da gözünüzden kaçmıştır diye hatırlatayım dedim. Klavye kaçmış ama diğer bileşenler asus olduğu için ben olsam Gladius 2'yi seçerdim.
Gözümden kaçtığından değil elbette ayrık yapıda olsa daha iyi olur ama aradaki fiyat farkıyla neredeyse bir tane de Logitech G102 alınabiliyor. O yüzden değer mi acaba diye sordum.

Ayrıca bir tane bile Asus bileşenim/ekipmanım yok :)

Klavye konusunda da, yarın bir klavye alacak olsam hiç tereddütsüz yine gider Corsair alırdım. Gerçekten K70 MK.2 almayı düşünen falan varsa olur da denk gelir diye yazıyorum mükemmel bir klavye.

Gözümden kaçtığından değil elbette ayrık yapıda olsa daha iyi olur ama aradaki fiyat farkıyla neredeyse bir tane de Logitech G102 alınabiliyor. O yüzden değer mi acaba diye sordum.

Ayrıca bir tane bile Asus bileşenim/ekipmanım yok :)

Klavye konusunda da, yarın bir klavye alacak olsam hiç tereddütsüz yine gider Corsair alırdım. Gerçekten K70 MK.2 almayı düşünen falan varsa olur da denk gelir diye yazıyorum mükemmel bir klavye.
Özür dilerim konuları karıştırmışım :)
Aldığınız klavyeyi ben de almayı düşünüyorum, müthiş bir klavye.
Fare konusunda size kalmış ikisi de güzel duruyor.
Az önce incelemesini izledim farenin. Almamanız için bir sebep göremiyorum. Size kalmış. Sadece sağ ve sol tuş aralarında boşluk olmadığı için kullanım anında bazen birbirlerine takılıyormuş. Bana açıkçası çok büyük bir problem gibi gelmedi keza benim farem de o şekilde. Fakat sizin için sorun olur mu bilmem.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı