ROG RTX 2060 Memory Clock yükseltince miner programı error veriyor

mertlev

Hectopat
MSI Afterburner'da Memory clock'u 1000 veya üstüne alınca miner program error veriyor, sistemde görüntü gidiyor anlık ve 1000'in altına düşmem gerekiyor. Bu neden kaynaklıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eger UV yaptiysaniz aşırı UV yapmis olabilirsiniz. Voltajlari yukseltip tekrar deneyin isterseniz.

Peki hocam bu ayarlarda 100W çekiyor normal mi kazım gücü 31.5 mh/s

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (315).png
    Ekran Görüntüsü (315).png
    170,8 KB · Görüntüleme: 35
Ekran kartinizla ilgili cok fazla bi bilgim yok yanlis yonlendirmek istemem ama sicaklik degeri 55 derece gayet guzel. 100w tuketim de iyi gibi bence, sanirim maks yukte 140w civari bi tuketimi var.

Ekran kartinizla ilgili cok fazla bi bilgim yok yanlis yonlendirmek istemem ama sicaklik degeri 55 derece gayet guzel. 100w tuketim de iyi gibi bence, sanirim maks yukte 140w civari bi tuketimi var.
Teşekkürler hocam
Kartta bir problem yok hocam, dediğiniz gibi silikon kalitesi gibi düşünebilirsiniz. Her belleğin overclock potansiyeli farklıdır.

Hocam teşekkür ediyorum bir de son olarak 100W ın altına düşmüyor ne yaptıysam bu Watt normal mi?

Hocam teşekkür ediyorum bir de son olarak 100W ın altına düşmüyor ne yaptıysam bu Watt normal mi?
Bu videodaki adımları deneyin, büyük ihtimal 100W altına düşecektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki adımları deneyin, büyük ihtimal 100W altına düşecektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam zaten bu videodan baktım her şeyi aynı yaptım yapmadan önce 140W civarıydı bu videodaki adımlar ile 100W :(
Hocam zaten bu videodan baktım her şeyi aynı yaptım yapmadan önce 140W civarıydı bu videodaki adımlar ile 100W :(
Sanırım videodaki düz rtx 2060 bendeki fabrika çıkışlı OC li model ondan galiba hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı