ROG STRIX 850W white Edition vs Corsair RM850X beyaz

Enesmeseli

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yukarıda söylemiş olduğum güç kaynaklarından hangisi tercih edilmeli ve neden? Hem beyaz sistem toplayanlara bir rehber olmuş olur. Kullanan ya da fikri olan arkadaşlar artı ve eksilerini yazabilirler mi?

3566E9F5-7578-4E01-8BD2-566647E2C3C8.png
F08352E3-B456-4578-8D5B-29B4E31E0F58.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Corsair. Zaten o ASUS markasının ama Seasonic markasının PSU'su sadece ad basımı var. Corsair öneriyorum kesinlikle en kaliteli PSU markalarında ilk 3'de dir. Bende RM850 kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim 850X'de çok güzel bir PSU. Kesinlikle Corsair. Paranızda cepte kalır ASUS'a o kadar para vermeyin.
Son zamanlarda Corsair PSU sıkıntılarını sık görmeye başladım, o yüzden Corsair PSU'dan biraz soğudum, ama ROG için bir şey diyemem, sıkıntısını görmedim daha. 😁

Hocam nerede görmeye başladınız? Bir de hangi modeller? Ben RM serisinin hiçbir sıkıntısını duymadım kendimde kullanıyorum.
@FurkanxdTR kardeşim neye gülüyorsun burada PSU'nun p si hakkında bilgin yok ancak ROG'un bütün ürünleri kaliteli diyorsun. Corsair ASUS'dan daha kaliteli PSU'lar üretiyor.

Son düzenleme:
Hocam nerede görmeye başladınız? Bir de hangi modeller? Ben RM serisinin hiçbir sıkıntısını duymadım kendimde kullanıyorum.
Son günlerde YouTube'da gezinirken sıkıntılarını görüyorum, 750W olan modeliydi sanırsam, RM diye hatırlıyorum ama bakıp yazarım. Umarım sıkıntı yaşamazsın. 😁 Yoksa ben de Corsair'ın kaliteli olduğunu biliyorum. Öyle görünce şaşırdım ben de. 😁
@FurkanxdTR bu gidişle emoji banı yiyeceksin. 😁

Son günlerde YouTube'da gezinirken sıkıntılarını görüyorum, 750W olan modeliydi sanırsam, RM diye hatırlıyorum ama bakıp yazarım. Umarım sıkıntı yaşamazsın. 😁 Yoksa ben de Corsair'ın kaliteli olduğunu biliyorum. Öyle görünce şaşırdım ben de. 😁
@FurkanxdTR bu gidişle emoji banı yiyeceksin. 😁
O kadar çok emoji koyuyorsun ki istemsizce güldüm. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı