ROG STRIX 850W White PCI-e kablolarını düzeltmek

Enesmeseli

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar her sabah uyanınca şu görüntü moralimi bozuyor neden ekran kartına girecek olan 6x3 soketleri böyle birbirinin içine geçirmişler? Bunun bir çözümü var mı?

BE521542-74E1-4CE2-8059-2EC9F50CC6D8.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlantıyı iki kablo üzerinden yapmayı dene. Daha güzel durabilir. Ayrıca kablolara sleeve kablo tarağı takarsan çok daha düzenli durur.

Demek istediğim böyle yapman.

332834.b46b36298896ce52fe2b397275b8844e.1600.jpg

Bağlantıyı iki kablo üzerinden yapmayı dene. Daha güzel durabilir. Ayrıca kablolara sleeve kablo tarağı takarsan çok daha düzenli durur.

Demek istediğim böyle yapman.

Eki Görüntüle 797537

Aynı kasayı bende kullanıyorum o kule tipi soğutucudan memnun musun performansından çok aşırı şık durmuş bende corsairin sıvı soğutcusu var beyaz 240mm
Aynı kasayı bende kullanıyorum o kule tipi soğutucudan memnun musun performansından çok
Aynı kasayı bende kullanıyorum o kule tipi soğutucudan memnun musun performansından çok aşırı şık durmuş bende corsairin sıvı soğutcusu var beyaz 240mm
Kutusundan çıkan kablolar sen psu yazab kabloyu ekran kartınamı taktın ben hala anlamadım ?kutudaki kablolar bunlar

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Sistem benim değil. Sadece bir sitede bulduğum rastgele bir sistem.

Belki adam ek bir kablo seti kullanmış olabilir. Büyük ihtimalle de öyle galiba. Bağlantılarında herhangi bir sıkıntı yok.

Sen yine de benim dediğim şeyleri yap daha düzenli görünür muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı