ROG STRIX G513RM-HQ163 alınır mı?

fatihcenkozbey

Centipat
Daha fazla  
Genellikle oyun amaçlı kullanacağım fakat eşimin öğretmen olmasından dolayı tercihim laptop olmak zorunda çünkü ikimizin kullanacağı bir şey olacak. Öğrenmek istediğim birkaç şey var. Yardımcı olabilir misiniz?

1. Şu an Hepsiburada'da güncel fiyatı 28.500 TL. Bu fiyata daha iyisini bulabilir miyim?
  2. Özelliklerini araştırdım beni tatmin edici fakat 2K olması kafamda soru işareti bıraktı, bu bir dezavantaj mıdır?

2K Çözünürlük RTX 3060 için ileride oyun için çok yeterli olmaz bunu göz önünde bulundurmak lazım. Onun dışında gayet güzel cihaz.

Birkaç mağazada stoğu varmış, bi bakın isterseniz:

Veya:

Max-p değil galiba ekran kartı.

Peki cihazımda 3060 olması, 2K'den performans alamayacağım anlamınamı geliyor.

Alırsınız ama bir sure sonra alacağınız FPS azalir, 1080P'ye çekip biraz bulaniklasmayla oynamaya çalışabilirsiniz veya monitorle vs.

Peki cihazımda 3060 olması, 2K'den performans alamayacağım anlamınamı geliyor.
Hayır. Cihazı şu anda kullanıyorum ve 2K'den rahatça performans alıyorum. Yalnızca son çıkan oyunları en yüksek grafik ayarlarıyla oynarsanız istediğiniz FPS'leri göremeyebilirsiniz. Ayrıca biraz ısınan bir cihaz.

Hayır. Cihazı şu anda kullanıyorum ve 2K'den rahatça performans alıyorum. Yalnızca son çıkan oyunları en yüksek grafik ayarlarıyla oynarsanız istediğiniz FPS'leri göremeyebilirsiniz. Ayrıca biraz ısınan bir cihaz.

Isınmayan laptop yoktur diye tahmin ediyorum, ısısı sizi rahatsız ediyor mu ? Genelde soğutma konusunda sorun çıkarmadığı dile getiriliyor.

Ayrıca örneğin pubg vb. oyunların FPS'leri yeterli olur mu ?

Isınmayan laptop yoktur diye tahmin ediyorum, ısısı sizi rahatsız ediyor mu ? Genelde soğutma konusunda sorun çıkarmadığı dile getiriliyor.

Ayrıca örneğin pubg vb. oyunların FPS'leri yeterli olur mu ?
Tek kanal RAM'li bir model olduğu için PUBG gibi oyunlarda MUX açmadığınızda 130'a yakın FPS değerleri alırsınız ki bu da 3060'a göre düşük kalıyor.

Şu videoya bir bakmanızı tavsiye ederim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı