ROG STRIX GTX 1060 ne kadar eder?

GfeXx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim bir ekran kartım var. Onu satmak istiyorum da sizce kaç TL eder?

Ekran kartım: ASUS ROG STRIX 1060 6 GB OC.

Aslında mantıklı ama satsam iyi olur yeni kart alacağım birazdaha ekleyip.

Hocam kesinlikle yanlış anlamayın kötü amaçla söylemiyorum ama neden bekleyip mining yapıp lhr kartlar çıkana kadar şu an 3060 alacaksanız ör o zaman 3080 alırsınız lhr kartları kesinlikle beklemenizi öneririm şu dönemde.

Hocam kesinlikle yanlış anlamayın kötü amaçla söylemiyorum ama neden bekleyip mining yapıp lhr kartlar çıkana kadar şu an 3060 alacaksanız ör o zaman 3080 alırsınız lhr kartları kesinlikle beklemenizi öneririm şu dönemde.

Hocam Aslında mantıklı dediğiniz mining yapıp 3080 alayım bari teşekkürler :) bu arada lhr ne bir
Bilginiz var mı?

Hocam aslında mantıklı dediğiniz mining yapıp 3080 alayım bari teşekkürler :) bu arada lhr ne bir.
Bilginiz var mı?

Lite hash Rate yani artık bu model olarak çıkan kartlarla mining yapılamayacak bazı markalar bir iki tane çıkardı PC hocasından vs... Bakabilirsiniz
Mining yapılamayan daha doğrusu mining gücü çok az olan bir kartı genellikle oyuncular alacağı için piyasa eski fiyatı olmasa da şu anki fiyatından çok çok ucuza gelecek ki zaten şu dönemde sadece ekran kartı almak mantıklı değil direk hazır yapılı kasa almak daha mantıklı oluyor o dönem Allah kerim ne olacak bilinmiyor ama direk sistem alırsınız yani.

Nisan ayından bu yana GTX1060+1070 ETH miningten şimdiye kadar aldığım para 2100 TL-2200 TL civarlarında. Ki elektrik parasını çıkmadım. Kullanmadan sağa sola bakarak sitelerden hesaplama yaparak konuşmayalım lütfen. Ayrıyeten şu an havuzda biriken 50 dolar var. Ödenmesini bekliyorum. Yani ben 2 kart ile 5 ayda 3000 TL'ye yeni yaklaşmışken sadece GTX1060 ile nasıl olacak bu? Ha bu arada havuzdaki bekleyen 50 dolar 2xGTX1080'lerin katkısıyla oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı