ROG Strix kartları balon mu?

Marka değil, model bakılmalı. Palit gamerock, Gaming X Trio'dan daha iyi mesela.

ASUS ve MSI'ın sogutma blokları, ekran kartı yapısı, sıcaklıkları diğerlerine göre çok üstün. Fan hızından yola çıkarak marka kötülüyor arkadaş. Dünyanın en saçma olayı herhalde. ASUS tek fanla sessiz bir şekilde oynatıyor çoğu oyunu. Kart kendini koruyor. Fan hızıyla kalite mi ölçülüyor anlamadım?

Ondan değil de sadece onun stokunu bulabildim, o da 3100TL. Diğer kartların bir türlü stoku gelmedi.

Zamanın varsa RTX3000 serisini de bekleyebilirsin.

ASUS ve MSI'ın soğutma blokları, ekran kartı yapısı, sıcaklıkları diğerlerine göre çok üstün.

MSI 3000 serisinde rakiplerinden malzeme kalitesi vb. olarak çok kötü. İlk önce bir araştırsaydın keşke.

Ekran kartını kullanmıyor ki o oyun, normal değil mi?

Öyle bakarsak Warzone'da en fazla 60 derece gördü, o da manzaraya bakarken. Soğutma blokları vb. gerçekten iyi, termal tasarımı güzel yapmışlar, ayrıca fanların en fazla %29 döndüğünü gördüm hayatımda. Yazın sıcak olduğunda Afterburner'dan fanları %100 yapıyorum oda serinliyor.

STRIX'i kıskanıp Thic III kullandığı için onu övmüş gibi geldi bana.

5700 serisi için STRIX iyi değil fakat NVIDIA tarafında gayet iyiler. 3060 Ti karşılaştırmaları:

ASUS STRIX OC: 58°C - 33 dB - 1737 RPM
ASUS STRIX OC (Quiet BIOS): 61°C - 29 dB - 1380 RPM
Gigabyte Gaming OC Pro: 62°C - 35 dB - 1835 RPM
Gigabyte Gaming OC Pro (Silent BIOS): 67°C - 31 dB - 1533 RPM
MSI Gaming X Trio: 68°C - 29 dB - 1227 RPM
Palit Gaming Pro OC: 70°C - 34 dB - 1884 RPM

Kaynak: TechPowerUp.

Açıkçası ben kullanıyorum her ürününden de çok memnunum. En iyisi diyemem herkese göre en iyi tartışılır ama premium hissi veren ürünler bana kalırsa.

Zamanın varsa RTX3000 serisini de bekleyebilirsin.

MSI 3000 serisinde rakiplerinden malzeme kalitesi vb. olarak çok kötü. İlk önce bir araştırsaydın keşke.
Bu forumda hiçbir şey bilmeden tek düze yorum yapıp buna rağmen karşıdaki insanı bilmemekle suçlamak moda oldu sanırım. Hayatınızda kullanmadığınız ürünleri eleştrirken lütfen tutarlı ve dikkatli olun.

Geri
Yukarı