ROG STRIX RTX 3060 laptop vs Legion 5 RTX 3060 laptop

Bütçe
1300-1500$
ASUS kesinlikle alınmaz, bu laptop yerine Monster bile alabilirsiniz.

Projeksiyondan hallice bir paneli var. Alınabilirse anca ek bir monitör ile alınabilir. (bu hafta boyunca yeterince dalga geçtim ondan klasik esprilerimi yapmayacağım :D.)

Legion'lar gelirse en mantıklı tercih olacağı kesin.
Şu an kullandığım model 14bin TL olan canlı yanımda, çok da mükemmel F/P ürün.

Bu arkadaşı pek takmayın malum yerinden böyle yazıp uyduruyor şuan kullandığım model 14bin TL olan canlı yanımda çokta mükemmel f/p ürün
Forumda ise Asus ile monster kiyaslayanlar var çok yazık.
Doğru söylüyor bu arada Asus fiyattan kısmak için ekranı öldürmüş. Siz aldıysanız güle güle kullanın ama ben 2021 tüplü monitör kalitesinde pc almak istemiyorum. Sonuçta buna 1300 dolardan çok para vereceğim.

Kasımda sattığım LG 768P monitörüm de böyle düşük renk paleti vardı. 250 liralık 10 senelik monitör ile 11000 liralık pc'nin ekranı bi zahmet aynı olmasın.

ASUS kesinlikle alınmaz, bu laptop yerine Monster bile alabilirsiniz.

Projeksiyondan hallice bir paneli var. Alınabilirse anca ek bir monitör ile alınabilir. (bu hafta boyunca yeterince dalga geçtim ondan klasik esprilerimi yapmayacağım :D.)

Legion'lar gelirse en mantıklı tercih olacağı kesin.
Rtx 3060 doğru alınmaz ama rtx 3070 strix düşünürsen alabilirsin.Gayet kaliteli legion yakından görmediğim işin asus diyorum

rog strix alayım diyorum ama ekranı aklıma takılıyor. her ne kadar % 80 monitör ile kullanacak olsam da cidden ekranı soluk geldi bana.

Zephr. G14 ekranı daha canlı, ama o da 14 inch. :)

lenovo idepad gaming ekranı bile daha canlı sanki Rog Strix'den..

kullanan var mı ideapad gaming ?

Geri
Yukarı