Rogue-Like Oyun Nedir?

sametoz05

Centipat
Yer
Giresun
Arkadaşlar Rogue Like nasıl bir oyun türüdür? Kısaca açıklayabilir misiniz?

Hannah

Hectopat
Makaleler
5
Çok temelinde her ölümde baştan başladığın ama çeşitli konularda ilerlemeye devam ettiğin türdür. Ölürsün, baştan başlarsın. Ama hikaye devam eder, gibi.

Bunun dışında bilgim dahilinde konuşursam; bölüm bölüm ilerleme ve bir tık da RPG içerebiliyor.

Dead Cells, Hades gibi oyunlar rogue-like denebilir.

KS
sametoz05

sametoz05

Centipat
Yer
Giresun
Çok temelinde her ölümde baştan başladığın ama çeşitli konularda ilerlemeye devam ettiğin türdür. Ölürsün, baştan başlarsın. Ama hikaye devam eder, gibi.

Bunun dışında bilgim dahilinde konuşursam; bölüm bölüm ilerleme ve bir tık da RPG içerebiliyor.

Peki Hades oyunu sizce nasıl bir oyun, oynadınız ve tavsiye eder misiniz? Hazır yine 32 TL olmuşken oynayacakta oyun bulamıyorken alayım diyorum. Eğlenceli zaman geçirir miyim?

jestor

Centipat

Yani dungeon tarzı gibi oyunlar mı?

Hannah

Hectopat
Makaleler
5
Peki Hades oyunu sizce nasıl bir oyun, oynadınız ve tavsiye eder misiniz? Hazır yine 32 TL olmuşken oynayacakta oyun bulamıyorken alayım diyorum. Eğlenceli zaman geçirir miyim?
Kesinlikle. 32 TL değil, aslında daha fazlasını hak ediyor. Çok güzel fiyat. 80 saate dayanmıştım toplam oynama süresinde.

Yani dungeon tarzı gibi oyunlar mı?
Evet, denilebilir.

Yukarı