Roket ve Füze Mühendisliği kitabı hiçbir yerde yok

Pilavyer45

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Arkadaşlar, konuyu çok dolandırmadan anlatmak gerekirse Erk Inger’e ait olan ve Palme tarafından basılan sırf merak ettiğim için almak istediğim “Roket ve Füze Mühendisliği” kitabı hiçbir yerde stokta yok. Palme’nin sitesinde yazana göre kitap 2017 yılında basılmış ve gördüğüm kadarıyla tükenmiş. İnternetteki fahiş fiyata satan sahaflardan başka satan bir yer de göremedim. Sizce yeni bir baskı ihtimali var mıdır yoksa umudu kesmeli miyim?

Kitap linki: Roket ve Füze Mühendisliği.

Arkadaşlar, konuyu çok dolandırmadan anlatmak gerekirse Erk Inger’e ait olan ve Palme tarafından basılan sırf merak ettiğim için almak istediğim “Roket ve Füze Mühendisliği” kitabı hiçbir yerde stokta yok. Palme’nin sitesinde yazana göre kitap 2017 yılında basılmış ve gördüğüm kadarıyla tükenmiş. İnternetteki fahiş fiyata satan sahaflardan başka satan bir yer de göremedim. Sizce yeni bir baskı ihtimali var mıdır yoksa umudu kesmeli miyim?

Ben de uzun uğraşlar sonucu Roket ve Füze Mühendisliği, Palme Yayınları, Okuma Kitapları burada buldum. Bulduğum anda sipariş verdim. Umarım düzgün gelir.

Merhaba Hocam konuyu hortatıyorum ama model roketlere ilgisi olan biri olarak önerir misiniz kitabı?

Ben öneririm (bulursan pdf söyle) al sana model roketçilik için kaynak https://www.roketsan.com.tr/uploads/docs/1628594512_20.03.2020model-roketcilik-master-dokumanv04.pdf

kitabı bulana kadar
Teşekkürler, ne gibi bilgiler içeriyor kitap biraz anlatabilir misiniz?

Ben öneririm (bulursan pdf söyle) al sana model roketçilik için kaynak https://www.roketsan.com.tr/uploads/docs/1628594512_20.03.2020model-roketcilik-master-dokumanv04.pdf

kitabı bulana kadar
Sen eskiden mapper olan İskip'misin?

Son düzenleme:

Lan :) ilk defa hatırladı biri beni

Ya kitap hiç bir yerde olmadığından bilmiyorum içeriğini ancak tavsiye ediliyor baya

Lan :) ilk defa hatırladı biri beni

Ya kitap hiç bir yerde olmadığından bilmiyorum içeriğini ancak tavsiye ediliyor baya
Yine de saolun, kitabı almaya karar verdim.
İçerisinde umarım roket motorunun nasıl yapılacağı bilgileride vardır.

Seni Akdenizli Mapping'in sunucusundan hatırlıyorum,Discordda baya konuşmamız vardı galiba seninle :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı