Roketsan'dan merak uyandıran paylaşım: "Yarını bekleyin."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tahminimce uzay ya da savunma sanayisi için yeni bir balistik füze tanıtılacak. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tahminimce uzay ya da savunma sanayisi için yeni bir balistik füze tanıtılacak. Siz ne düşünüyorsunuz?

Umarım gündem değiştirmek için çabalamıyorlardır.
Eğer tam tersiyse hayırlara vesile olsun.

Mars'a ilk insanı bile göndersek mutlu olamayacağıma eminim çünkü bu ekonomide hiçbir şeye sevinemiyorum.

Karnını doyuramayan insanlar küresel ısınmayı umursamaz benzeri bir cümle vardı. Sanırım benim durumuma tam uyuyor.

Hiç sanmıyorum, bu tarz şeylerle gündem değiştirmek işe yaramıyor artık. Ki Roketsan, ASELSAN gibi firmalarda böyle şeyler olmaz.

Neyin ne olduğunu bilen adam için bu tarz numaralar ile gündemi değiştiremiyorlar. Sen ben ayılıyoruz ama çoğu insan ayılamayacak kadar kör olmuş durumda. Ooo reise bak roket çıkarmış diye yarın coşacak insanları biliyoruz.

Mars'a ilk insanı bile göndersek mutlu olamayacağıma eminim çünkü bu ekonomide hiçbir şeye sevinemiyorum.

Karnını doyuramayan insanlar küresel ısınmayı umursamaz benzeri bir cümle vardı. Sanırım benim durumuma tam uyuyor.
Haklısınız tabii ki ama bu tarz gelişmeler uzun vadede ülke ekonomisini de etkiliyor.

Uzaylı gelse marsa gidemeyiz. Rusya Amerika 60'lar da başladı hala gitmediler.

Anlamadım hocam? :D
Hükümet, ayağı kaymaya başladığı zaman "Onu yapacağız, bakın bunu yaptık..." deyip oy toplamaya çalışma konusunda fazlaca tecrübeli de; o yüzden dedim.

Bu gibi konular siyasetten bağımsız projeler olmalı; ülkeye ve geleceğine katkı sağlama amacıyla olmalı, başa geçen herkesin ilkelerden bağımsız görevi olmalı, oy toplamak veya ayakla kalmak için olmamalı.

Geri
Yukarı