Rollercoin güvenilir mi?

Güvenilir sistem. Ödeme aldım, ama ne zamana kadar açık kalır bu bilgiye sahip değilim. Hiç bir kullanıcının da sahip olabileceğini düşünmüyorum.

1,5M güce sahip olursan ortalama aylık 150 Türk lirası kazanırsın (Dogecoin kasarsan)

Diğer coinlerde daha az bu miktar, dogecoin'in artışını değerlendirmek için bence sistemi deneyebilirsin. Ama çok kafanı yormaman ve bağımlılık yapmaman gereken bir yer. Çok fazla kazandırmıyor, bunun farkında olmalısın.

Gece arkaya şarkı açıp takılmalık bir sistem, aylık 50 tl falan yapıp telefon faturanı falan ödeyebilirsin yani. Pasif gelir diyoruz yani böyle sistemlere zaten.

Kolay gelsin hocam, Oyunun Discord sunucusuna gelip aklındaki şeyleri sorabilirsin.

Sitede 10 adet oyun var. (Yenileri eklenecek) Bunların 10 seviyesi var. Seviyelerine göre güç veriyorlar. O güç ile cloud mining yapıyor sistem, kesinlikle elektrik yemiyor. Yani sen oyun oynuyorsun, server o yaptığın güçle mining yapıyor. Tabi çok fazla kazandırmıyor dediğim gibi. Ama zevk için/kafa dağıtmak için bence oynanabilir. Benim biraz boş vaktim vardı ve biraz paraya ihtiyacım vardı sistem almak için. Ufak tefek yükseltmeleri yapmama yardımcı oldu sonradan telefon faturamı ödedim vs. Çok kafaya takmadıkça/eğlenmeye baktıkça bir sorun teşkil etmiyor.

Youtube'dan daha detaylı videolara ulaşabilir/oyun discord'una gelerek de detaylı bilgi alabilirsiniz.
(Türk sunucusu vardır)

Yeni konular

Geri
Yukarı