Rolls Royce Cullinan yaşlı arabası mı?

Yani kocaman şirkete sokaktan topladıkları kişileri mi alıyorlar diyorsunuz?
Tek saçma tasarımı olan araba bu değil ki. Büyük markaların da bu tarz garip tasarımları olan modelleri oldu. Pontiac'ın en son çıkardığı ve batışına sebep olan araç örnek verilebilir, ki Ferrari gibi firmaların bazı klasikleşmiş modellerini tasarlayan tasarımcıların elinden çıkmıştı araç.

Sence yaşlı arabası mı? Klaslık ne zamandan beri "yaşlılık" oldu :D
Burda benden bahsetmiyoruz böyle yorumları çok alıyor bu araba ben bu yüzden sordum belirttiğim gibi benim fikrim çok net senin de belirttiğin gibi klas bir araç

Hocam sizin bir probleminiz mi var durduk yerde neden böyle bir yorum yapma ihtiyacı duydunuz şu yorumunuzdan psikoloğa sizin ihtiyacınız var gibi duruyor çünkü durduk yerde sataşıyorsunuz

Neresi berbat acaba? Buna berbat diyorsan diğer RR modellerine de berbat diyor olmalısın çünkü hepsi birbirine benzer.
RR ve Bentley markalarından bahsedince insanların aklına karada giden gemi geliyor, uzun ve lüks bir araç çağrışıyor.
Konuda yer alan model ise Escalade veya Land Rover modellerini anımsatıyor dâhâ çok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Markanın hedef kitlesi gençler olmadığı için tasarımları da biraz daha yüksek yaştaki kişilere hitap ediyor olabilir. Göreceli şeyler bunlar, çok zengin olsam da 30 yaşında halimle tercih etmem ama başkası tercih edebilir.

Ayrıca bu araçlar genellikle özel şoförle yollarda olduğu için kullanan kişinin de tasarımını çok önemsediğini sanmam. 😀 Alan kişinin de amacı konfor oluyor genellikle.

Dışı aşırı güzel ve gösterişli. İçide aynı şekilde gösterişli ama içi bana hitap etmiyor.

Geri
Yukarı