Romantik anime önerisi

arda662

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Mersin
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi romantik türde anime arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Animenin yarısında cinsellik geçmezse iyi olur. Hiç olmasın demiyorum ama cıvkı çıkmadığı sürece sorun yok. Hikayesi sağlam, güzel önerileri bekliyorum. İzlediğim animeler de şunlar: Golden Time, Toradora, Tsuki ga Kirei, Koi to Uso.

Son düzenleme:
Koe no Katachi, Kimi no na wa, Tenki no Ko, Wokatu ni Koi Wa Muzukashii, 5-toubun no Hanayome, Kanojo, Okarishimasu, Kaguya-sama Love is War, Vampire Knight, Nisekoi, Uzaki-chan wa Asobitai, Kenja no Mago, Watashi ga Motete Dousunda, Date a Live
Eğer ecchi yani çıplaklık olursa sorun olmaz derseniz Eromanga-sensei, Domestic na Kanojo, Fuuka, Netoge no Yome wa Omotta, Seiken Tsukai no World Break

Buyrun size romantizm temalı anime'ler. Bazılarının ana teması büyü ve doğa üstü güç olsa da güzeldir hepsi.
Ayrıca unutmuş olduğum Shigatsu wa Kimi no Uso ve Plastic Memories

Son düzenleme:
Koe no Katachi, Kimi no na wa, Tenki no Ko, Wokatu ni Koi Wa Muzukashii, 5-toubun no Hanayome, Kanojo, Okarishimasu, Kaguya-sama Love is War, Vampire Knight, Nisekoi, Uzaki-chan wa Asobitai, Kenja no Mago, Watashi ga Motete Dousunda, Date a Live
Eğer ecchi yani çıplaklık olursa sorun olmaz derseniz Eromanga-sensei, Domestic na Kanojo, Fuuka, Netoge no Yome wa Omotta, Seiken Tsukai no World Break

Buyrun size romantizm temalı anime'ler. Bazılarının ana teması büyü ve doğa üstü güç olsa da güzeldir hepsi.
Ayrıca unutmuş olduğum Shigatsu wa Kimi no Uso ve Plastic Memories
Tekrardan merhaba. Başka önerileriniz var mı acaba. Üç gündür önerdiklerinizi izliyorum hepsine bayıldım.

Tekrardan merhaba. Başka önerileriniz var mı acaba? Üç gündür önerdiklerinizi izliyorum hepsine bayıldım.

Ek olarak shigatsu wa kimi no uso ve plastic memories izlemenizi önermiştim. Plastic memories araya atmalık çıtır çerez ağlatan bir anime. Diğeri ise harbi ağlatan anime.
Uzun süredir japon romantik animelerine bakmadım. Ve izlediklerimin çoğu çıplaklık karakteri ve ana konu olarak büyü ve doğa üstü olayları içermekte.
Ayrıca Çince izleyebilirim derseniz doğa üstü olay olsa dahi romantik olayların çoğunluk olarak işlendiği Donghua'lar var. Neredeyse hepsi romantizm teması içermekte. Hatta anime sitelerinde romantizm kısmında %100 karşılaştığınız seriler. Çoğu da kaliteli seri buraya bırakıyorum ve uzun olarak en son bölümleri ile sizi üzecek bir donghua olan douluo Dalu'yu kesinlikle öneririm.
Wolfs Childrens'i de unutmamak gerek güzeldir o da.

Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi romantik türde anime arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Animenin yarısında cinsellik geçmezse iyi olur. Hiç olmasın demiyorum ama cıvkı çıkmadığı sürece sorun yok. Hikayesi sağlam, güzel önerileri bekliyorum. İzlediğim animeler de şunlar: Golden Time, Toradora, Tsuki ga Kirei, Koi to Uso.
Genelde önerilerde yazıyorum. Film bu ama kısa film gibi düşünün. 40 dk civarı bir şey. Adı "Hotarubi No Mori E". Araştırmaya, görsellerine bakmaya kalkmayın. Direkt spoiler yersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı