Root atarak telefon hafızasında yer açma

Öyle bir durum söz konusu olsa kimse yeni telefon almazdı.
Hocam arkadaşın amacının 8 GB depolamayı 32 GB yapmak olduğunu sanmıyorum. Zaten yazılımsal olarak bu yapılamaz. Daha sade olmasını, gereksiz şeylerden arındırmak istiyor anladığım kadarıyla böylelikle daha fazla alan boşta kalacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski iPhone'lara yapıyorlar, bence mantıklı bir soru sormuş. Merak ettim ben de.
O iPhone'larda.
Bu bahsettiğiniz işleminde telefonu bootloop'a sürükleyip yeni rom atılana kadar açılmamasına sebep olabileceğini unutmayınız. Şahsen başıma geldi :).
En az 10 kere yaptım, yanlış uygulama kaldırılmadığı sürece sıkıntı yok.
2 seçenek var, ya gereksiz uygulamaları ADB veya root yardımıyla silersiniz ya da daha hafif bir ROM bulursunuz -LineageOS gibi.

O iPhone'larda.

En az 10 kere yaptım, yanlış uygulama kaldırılmadığı sürece sıkıntı yok.
2 seçenek var, ya gereksiz uygulamaları ADB veya root yardımıyla silersiniz ya da daha hafif bir ROM bulursunuz -LineageOS gibi.
"Olabileceğini" yazdım zaten. Sorun yok.
X3 Pro da mi hesabı uygulamasını bile kaldırdım hiçbir sorun olmadı nedense :D .
Her uygulama sorun yaratmıyor zaten.

Öyle bir durum söz konusu olsa kimse yeni telefon almazdı.

Bu tür şeyler teknik olarak mümkün ayrıca NAND değişimi denen bir şey var hocam ayrıca insanların yeni telefon almasının tek sebebi planlı eskitme tabii bazı durumlar kullanıcı hatası.

Eski IPhone'lara yapıyorlar, bence mantıklı bir soru sormuş. Merak ettim ben de.

O dediğiniz NAND değişimi hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı