Çözüldü Root atarken siyah ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cagritahaust

Hectopat
Arkadaşlar telefonuma Root attım ardından işte istemediğim programları silmeye çalışırken silmek için kullandığım program bozuldu. Sildiklerimi de kurtaramayınca fabrika ayarına çevirmeye çalıştım. Şu an ekran siyah açılmıyor, hiçbir tuş kombinasyonu da işe yaramıyor ne yapmam gerekiyor

Arkadaşlar telefonuma root attım ardından işte istemediğim programları silmeye çalışırken silmek için kullandığım program bozuldu. Sildiklerimi de kurtaramayınca fabrika ayarına çevirmeye çalıştım. Şu an ekran siyah açılmıyor, hiçbir tuş kombinasyonu da işe yaramıyor ne yapmam gerekiyor.

Nasıl çözdün abi? Ben de yaşıyorum aynı sorunu.

Telefon dün hard brick denilen durumdaydı gri ekranda kaldı hiçbir şey işlemiyordu sadece ses kapama ve güç tuşuna aynı anda basılı tutunca şarj işareti geliyor gidiyor başka bir şey olmuyordu. Akşam şarja taktım sabah aldım sonra nasıl oldu anlamadım download ve Recovery moda girebiliyordum. Fakat telefonun hafızasının 0 MB olduğunu gördüm yazılımı falan en baştan yükledim düzeldi.

Telefon dün hard brick denilen durumdaydı gri ekranda kaldı hiçbir şey işlemiyordu sadece ses kapama ve güç tuşuna aynı anda basılı tutunca şarj işareti geliyor gidiyor başka bir şey olmuyordu. Akşam şarja taktım sabah aldım sonra nasıl oldu anlamadım download ve Recovery moda girebiliyordum. Fakat telefonun hafızasının 0 MB olduğunu gördüm yazılımı falan en baştan yükledim düzeldi.
Ben recovery mode kullanamıyorum. TWRP kurmuştum ama açılmamıştı. Şimdi kullanamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı