Root atma sonrası kamera, fener çalışmazsa root kaldırılınca düzelir mi?

• Konuyu başlatan bec0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 733

bec0

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,

Başlıktan duyduğunuz üzere root atmak istiyorum. Ama nadiren bile olsa root işleminden sonra kamera, fener gibi araçlar kullanılmaz hale geliyormuş. Benim bu seçtiğim root tam telefon modelime göre hadi diyelim root çektik bazı araçlar kullanılamıyor, rootu silince bunlar düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Başlıktan duyduğunuz üzere root atmak istiyorum. Ama nadiren bile olsa root işleminden sonra kamera, fener gibi araçlar kullanılmaz hale geliyormuş. Benim bu seçtiğim root tam telefon modelime göre hadi diyelim root çektik bazı araçlar kullanılamıyor, rootu silince bunlar düzelir mi?

Sorun yazılımsal ise düzelir.

Samsung ta knox sayacı atıyor diye biliyorum ve knox sayacı geri düşmüyor sonuçta sağlık uygulamaları güvenli klasör kullanılmaz oluyor tabi bu samsunglar için. Ama artık root eskisi gibi gerekli kalmadı hocam siz bilirsiniz.

Root ile bunlar olmaz. Olursa da yanlış kurulum vs olur ve hiç açılmaz. Dediğin şeyler Custom rom (yani orijinal değil de insanların orijinaller üzerinde oynama yaparak veya sıfırdan kendi yaptıkları işletim sistemleri) ondan sonra olabilir onlarda varsa fix dosyalarıyla yoksa eski roma ya da stabil roma geçerek düzelir. Donanımsal bir şey olmadıktan sonra sıkıntı olmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı