Brick telefon nasıl düzeltilir?

Cihazıma root atmak istiyorum. Eski Samsung'ları bilgisayara bağlayıp kingroot ile atılıyordu fakat biraz araştırmam sonucu kingrootun yeni cihazlara uygun olmadığını gördüm. TWRP ile atmam gerekiyormuş fakat ne TWRP yüklemeyi ne de root atmayı bilmiyorum. Bana anlatabilir misiniz? Bilgisayara bağlayarakta atabilirim. Cihazım Android 10. virüs vs. girmesin diye MBAM kullanacağım.
YouTube'da daha detaylı anlatımlar mevcut.

Root attım arkadaşlar fakat fastboot reboot kodunu yazdığımda telefon sıfırlandı çok üzüldüm. Root attım fakat iptal ettim ardından fastboot koduyla Bootloader kilidini kapattım. Şu an telefon açılmıyor red state hatası veriyor ne yapmam lazım.
@Elan Morin Tedronai @HaWlI KuLlANIcI bakar mısınız acaba?

Root attım arkadaşlar fakat fastboot reboot kodunu yazdığımda telefon sıfırlandı çok üzüldüm. Root attım fakat iptal ettim ardından fastboot koduyla Bootloader kilidini kapattım. Şu an telefon açılmıyor red state hatası veriyor ne yapmam lazım.

Root konusunda bilgili değilim hocam kusura bakmayın.

Hocam @364809 hocam bu konularda daha bilgili diye biliyorum.
Pek bilgim olmadığı için yanlış yönlendirmek istemem.

Muhtemelen stok ROM dosyasını SP flash tool üzerinden flashlamak cihazı eski durumuna getirecektir ama şunu sorayım önce.
Cihaz recovery moduna girebiliyor mu?

Oppo A15 için root gerekli. İlk defa Oppo bir cihaz kullanıyorum. Bilgisi olanları piste davet ediyorum, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı