Root sornası superuser olmaması

alperen529

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar cihazım htc one max. Htcnin sitesinde anlatılan şekilde root yaptım. Yani bi program aracılığı ile değil, msdos dan kodlar yazarak falan yaptım. Neyse daha sonra superuser için ne yapmam gerektiğini anlamadım.

Ayrıca root yaptıktan sonra telefonumun parmak izi sensörü tam olarak çalışmamaya başladı. Parmağımı tanıtmak istiyorum. 4 kez dokunmamı istiyor. Her dokunuşumu algılıyor. Ancak en sonunda başarısız, tekrar deneyin diyor. Yani okuyor ama her seferinde farklı olduğunu görüyor galiba. Bu nedenle kaydetmiyor.

Hocam Root ettikten sonra herhangi bir eksra program gelmediyse Play Store'dan SuperSU yükleyip telefona root izinlerini vermeniz lazım. Ayrıca Telefonunuzun Root edilmediğinden şüphe ediyorsanız Root Checker Basic indirip kontrol edebilirsiniz. Root izinlerini vermek çok kolay program zaten basit ve türkçe sanırım. Biraz kurcalayıp bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı