Rootlu, IMEI çakılı K20 Pro güncelleme

liz

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi elimde IMEI çakılı ve root atılmış bir K20 Pro var. Root işlemleri hakkında neredeyse hiç bilgim yok ve telefonu aldığımdan beri sadece bir defa güncellendi. Onda da abim yapmıştı ve telefona format atmıştı yanlışlıkla neyse ki ilk günleriydi telefonun ve sahip olduğum verileri MiCloud ile kurtarmıştık. Kendim yapmaya da korkuyorum çünkü şehir efsanesini gibi etrafta IMEI uçar, brick yer diyenler var ve yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Bu konuda bana detaylı olarak yardımcı olup bilgi verebilecek biri çıkarsa gerçekten çok mutlu olurum.

Ek olarak telefonda TWRP ve Magisk bulunuyor IMEI yedeği almayı yaptım ve bilgisayara attım, güncellemeye korktum dediğim gibi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-05-30-15-51-51-018_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-05-30-15-51-51-018_com.android.settings.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2021-05-30-15-51-48-537_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-05-30-15-51-48-537_com.android.updater.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 39
EFS yedeği alıp güncellemeyi deneyebilirsin. Güncellemeyi cihaza indirip TWRP ile güncelleyebilirsin, bu en sıkıntısız yöntemdir.

EFS yedeği alıp güncellemeyi deneyebilirsin. Güncellemeyi cihaza indirip TWRP ile güncelleyebilirsin, bu en sıkıntısız yöntemdir.
Güncelle tuşuna tıkladıktan sonra yeniden başlattığım zaman TWRP menüsü açılıyor ve oradan sonra ne yapacağımı bilmiyorum

Geri
Yukarı