Rootlu Samsung A51'e Stock ROM atılır mı?

k4t4n4

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimde yurt dışı Samsung A51 (SM-A515F) cihazı bulunuyor. Telefoncu IMEI atmak için telefonu rootlamış ve sanırım Custom ROM da atmış. Telefon rootlu olduğu için Samsung Pass, Health, Netflix vs. gibi uygulamaları açmıyor. Stock ROM atarsam acaba düzelir mi?

Bazı yerlerde Knox sayacı arttığı için düzelmez diye yazılar okudum. Doğru mudur acaba?

Telefonun rootlu olduğunu gizleyerek uygulamaları çalıştırabilenler olmuş sanırım. Daha önceden başına gelen veya bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. Elimde yurt dışı Samsung A51 (SM-A515F) cihazı bulunuyor. Telefoncu IMEI atmak için telefonu rootlamış ve sanırım Custom ROM da atmış. Telefon rootlu olduğu için Samsung Pass, Health, Netflix vs. gibi uygulamaları açmıyor. Stock ROM atarsam acaba düzelir mi?

Bazı yerlerde Knox sayacı arttığı için düzelmez diye yazılar okudum. Doğru mudur acaba?

Telefonun rootlu olduğunu gizleyerek uygulamaları çalıştırabilenler olmuş sanırım. Daha önceden başına gelen veya bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.
Eğer root erişimini sen vermediysen ihtiyacın yoktur. Normalde Root ile Samsung health ve netflix kullanıyorum. Çeşitli yolları var. Fakat hiç uğraşma bilgisayarına indir odini ve telefon stok yazılımını at gitsin. Knox da sıfırlanır.

Samsunglar da nasıl oluyor bilmiyorum fakat büyük ihtimalle cihazınızda şuanda twrp yüklü. Stock romu twrp üzerinden kurarsanız sorun olcağını sanmam. Ne olur ne olmaz efs yedeğinide alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı