Rottweiler köpek cinsi sahiplenmek

Kardeşim senin bu "güçlü köpek" sevdan nereden geliyor? Birkaç mesajında özellikle böyle yazmışsın da merak ediyorum.

Ayrıca köpek bakmak zahmetli bir iş. O hayvanı düzenli olarak gezdirmen, bakımlarını vs. yapman gerekecek. Bunu sadece 1-2 yıllık düşünme, o hayvan normal koşullar altında en az 10 sene yaşayacak. 10 sene boyunca bu düzeni aksatmayacağından emin misin? Çalışma hayatın olacak, farklı durumların olacak. Dolayısıyla her durumu göz önünde bulundurarak hayvan sahiplen.

Kardeşim senin bu "güçlü köpek" sevdan nereden geliyor? Birkaç mesajında özellikle böyle yazmışsın da merak ediyorum.

Ayrıca köpek bakmak zahmetli bir iş. O hayvanı düzenli olarak gezdirmen, bakımlarını vs. yapman gerekecek. Bunu sadece 1-2 yıllık düşünme, o hayvan normal koşullar altında en az 10 sene yaşayacak. 10 sene boyunca bu düzeni aksatmayacağından emin misin? Çalışma hayatın olacak, farklı durumların olacak. Dolayısıyla her durumu göz önünde bulundurarak hayvan sahiplen.

Her insanda güçlü köpek sevda oluyor. Sende hiç oldu.

Şehrinizin sahiplenme sayfaları vardır oralara bakabilirsiniz ya da köpek çiftliklerine bakabilirsiniz. Mümkünse satın almayın sahiplenin.

Merhaba arkadaşlar, 19 yaşındayım rottweiler köpek cinsi çok seviyorum. Babam küçükken bana demişti sana rotweiler cinsi köpek getireceğim demişti sonra yalan olmuştu. Rottweiler çok sevdiğim hiç hayattımda 2 cinsi köpek besledim küçükken, Pitbul, Alman kurdu.
Rottweiler cinsi köpek benim en sevdiğim cinsi nereden sahiplenirim?

Hayattımda hiçbir dostum yok. Köpeğim olursa tek dostum olacak, hayatı boş gibi yaşıyorum.
Konu dışı: Hocam 17 yaşında değil misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı