Router bir süre sonra yavaşlıyor

YusufEmree

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus RX6600
Ryzen 5 5600
B550MK
Merhaba, ben şu anda bu ürünü kullanıyorum. Hızı normal olarak 13 Mbps civarı olması gerekirken ya 0.5 Mbps civarı oluyor ya da 3 Mbps civarı oluyor. Bu sorun routeri resetleyince düzeldi fakat bir süre sonra tam olarak ne kadar bilemiyorum ama 3 saatten kısa bir süredir herhalde bu sorun gene yaşanmaya başladı ve gene aynı duruma geldim. Her saat başı resetlemek istemiyorum, ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Araya bir akım korumalı priz almayı düşündün mü? Acaba elektrik konusunda bir dalgalanma vb. bir şeyden cihaz sorun yaşatıyor olabilir mi? Bir de Firmware güncellemesi varsa onu yapmanızı öneririm.

Merhaba, ben şu anda bu ürünü kullanıyorum. Hızı normal olarak 13 Mbps civarı olması gerekirken ya 0.5 Mbps civarı oluyor ya da 3 Mbps civarı oluyor. Bu sorun routeri resetleyince düzeldi fakat bir süre sonra tam olarak ne kadar bilemiyorum ama 3 saatten kısa bir süredir herhalde bu sorun gene yaşanmaya başladı ve gene aynı duruma geldim. Her saat başı resetlemek istemiyorum, ne yapmam gerekiyor?

Hocam uygulamasından kullanmadığınız saatlere kapatma programlayın o saatlerde kendisini kapatıyor saati gelince açılıyor ben bu şekilde çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı