Router tavsiyesi

thetefo

Centipat
Arkadaşlar merhaba.
Şu an evimde mevcut kullandıgım Superonline'ın verdiği ZTE zxhn H267A router var. PS4 üzerinden Online oyun oynuyorum. (Bizde oynuyoruz demeyin biraz farklı) ve en ufak takılma, gecikme ciddi problemler yaratıyor. Ethernet üzerinden CAT6 kullanıyorum. Wi-Fi ile işim yok. Daha profesyonel bir router almak faydalı olur mu? Wi-Fi harici ne gibi bir etkisi olur routerın.
https://www.tp-link.com/tr/home-networking/dsl-modem-router/archer-vr2600/
Mesela bu ürünü alsam bana ne faydası olur? Wi-Fi çekim gücü artacaktır fakat Wi-Fi ile işim yok dediğim gibi. Daha stabil bir bağlantı almamı sağlar mı?
Tavsiye ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Lütfen kahveden marka duyupta şunu al bunu al diye yorum yapmayın işten anlayan konuşsun :)

Arkadaşlar merhaba.
Şu an evimde mevcut kullandıgım Superonline'ın verdiği ZTE zxhn H267A router var. PS4 üzerinden Online oyun oynuyorum. (Bizde oynuyoruz demeyin biraz farklı) ve en ufak takılma, gecikme ciddi problemler yaratıyor. Ethernet üzerinden CAT6 kullanıyorum. Wi-Fi ile işim yok. Daha profesyonel bir router almak faydalı olur mu? Wi-Fi harici ne gibi bir etkisi olur routerın.
Mesela bu ürünü alsam bana ne faydası olur? Wi-Fi çekim gücü artacaktır fakat Wi-Fi ile işim yok dediğim gibi. Daha stabil bir bağlantı almamı sağlar mı?
Lütfen kahveden marka duyupta şunu al bunu al diye yorum yapmayın işten anlayan konuşsun :)
Ev ortamı için o kadar üst seviye bir router almanıza gerek yok bu tarz cihazları çok fazla cihaz ve çok fazla hız gerektiren yerlerde kullanıyorlar ofis gibi onun yerine attığım router fazlasıyla işinizi görecektir.

Merhaba,
Öncelikle TP-Link'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Mesajınızda söz ettiğiniz Archer VR2600 modelimiz ev kullanımı için geliştirilen bir modeldir. Özellikle Gigabit bağlantı desteği sayesinde kablolu bağlantıda da yüksek hızlar sunan, bu nedenle oyun konsolu, akıllı TV, vb kablo ile bağlanan cihazları ağa dahil etmekte kullanılabilecek bir modem/router'dır.
Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için web sitemizde (TP-Link Türkiye – Ev & Ofis Kablosuz Ağ Ekipmanları) sağ altta yer alan Canlı Destek Hattı'na başvurmanızı öneririz. Arkadaşlarımız satın alma öncesinde de tüketicilere destek veriyorlar. Canlı destek çalışma saatleri 8.00 – 24.00 saatleri arasındadır.
Saygılarımızla...

Arkadaşlar merhaba.

Merhaba

ZTE zxhn H267A için router yazmışsınız. Bu cihaz router mı yoksa modem & router mı?

Geri
Yukarı