Royal kludge RK61 bir anda çalışmayı durdurdu

Applaus

Hectopat
Daha fazla  
Royal kludge RK61 aldım cuma günü elime geldi driverını indirmiştim, kendim rengi istediğim yaptım daha sonra klavyenin tuşlarından rengini Rainbow yapacaktım, tuşlara bastım klavye bir anda gitti taktım çıkardım ses seda yok başka girişe taktım onda da yok Bluetooth'unu açtım onda da çalışmıyor. Apex Legends oynarken bir anda gitti klavye geri mi vermeliyim, yoksa çalıştırmanın bir yolu var mı?

Bazi pcblerde pcb uzerinden resetlenebiliyor ama rk61de var mi bilmiyorum. Turkiye'den aldiysanil ve garanti varsa gondeemek daha iyi olur muhtemelen.

Bazi pcblerde pcb uzerinden resetlenebiliyor ama rk61de var mi bilmiyorum. Turkiye'den aldiysanil ve garanti varsa gondeemek daha iyi olur muhtemelen.
Türkiye'den aldım, aldığım yere mail attım bekliyorum dönmelerini. Çözüm yolu bilen varsa yazarsa güzel olur gönderip beklemek istemiyorum.
Pcblerde de problem olabilir de, birkaç yazı gördüm internette usb yerinde sıkıntı varmış pcb olarak bu pcb olayı hem bluetooth hem de usbsini etkiler mi ki? Driverdan klavyenin yarısını sarı yarısını mor yapmıştım, ondan sonra klavyenin renk değiştirme tuşlarından rengi değiştirdim tak klavye gitti böyle birşey kulağıma hiç mantıklı gelmiyor. Klavyeye hiç zarar falan da vermedim garip, zaten dünden beri kullanıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı