Royal Kludge RK61 Türkiye'de

Daha fazla  
Arkadaşlar şu an fark ettim önceden Türkiye'de satılıyor muydu bilmiyorum ama royal kludge RK61 Türkçe Q tuş dizilimiyle Hepsiburada'da 700TL'ye siyah RGB, 500TL'ye ise beyaz mavi LED'li tipleri satılmaktadır. Bilginize.

Gelmiş olması güzel fiyatı da çok abartılı demeyeceğim RGB olanı biraz pahalı.

500-550'e geldiğini düşürsek eğer.

Fotograftan tam anlasilmiyor ama eger o ledler pcb uzerindeyse her switch uymayabilir redragon k530daki gibi.

Stok stabilizerlerden ve switchlerden cok bisey beklememek lazim bu arada.

RK68 modeli daha kullanisli olur eger ilgilenen varsa alternatif olarak ona da baksin bence.

Redragon K530 var %60.

Ducky markasının ürünleride var ama onlar pahalı diye düşünmüyorum. Sizce üstte belirttiğim gibi yapmalı mıyım? Redragon Draconic'i düşünmedim değil ama sonradan vazgeçtim. Benim tabirimle bunda SteelSeries efekti var mıdır? Hani şu satır satır Rainbow aşağı inen?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videonun kapağındaki efektten.

Ducky markasının ürünleride var ama onlar pahalı diye düşünmüyorum. Sizce üstte belirttiğim gibi yapmalı mıyım? Redragon Draconic'i düşünmedim değil ama sonradan vazgeçtim. Benim tabirimle bunda SteelSeries efekti var mıdır? Hani şu satır satır Rainbow aşağı inen?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Royal Kludge'de var.

Ducky Turkce Q layout olarak var mi bilmiyorum ama sanirim yok.

Redragon K530 TR layout olarak var ama hotswap kismi biraz sikintili.

Bahsettigin efekt var mi bilmiyorum maalesef, inceleme videosu izlemek lazim.

Uyum konusunda eger en alt siradaki tuslar tutuyorsa sorun olmaz hyperx tus takimi

Yeni konular

Geri
Yukarı