Royal Kludge RK61 vs GamaKay MK61 vs Redragon K552 Kumara

Bütçe
1200
Yerleştirdikleri şey yalıtım süngeri, yani genel bir ses seviyesi düşüşü yaşatır sadece yay olarak düşünmemek gerekiyor.

Kumara diğer modeller arasında en düşük seviyesi. MK61 güzel ama optik switchli, hissiyatları hiç iyi değil. RK61'in 2.versionu alınabilir. GK61 hiç iyi değil, MK61 daha mantıklı GK yerine.

@Kiznaiver hocam bir bakar mısınız bir sorum olacak.

Kumara diğer modeller arasında en düşük seviyesi. MK61 güzel ama optik Switch'li, hissiyatları hiç iyi değil. RK61'in 2.versionu alınabilir. GK61 hiç iyi değil, MK61 daha mantıklı gk yerine.

Hocam sahibinden üzerinden mizar MZ60 beyaz almaya karar verdim. Red ve yellow Gateron Switch varmış hangisini tercih etmeliyim acaba ben yellow düşünüyorum. Elden teslim alacağım ürün sıfır 600TL.

Son düzenleme:
Peki hocam neden red seçtiniz?

Hocam ben sesi için aldım çünkü Blue Switch tarzı Switch'ler çok ses çıkarıyor yani ben sevmiyorum seveni vardır illa ama ben gecede oynayan biriyim o yüzden fazla ses çıkartmadığı için red Switch tercih ettim.
Yellow hakkında hiçbir fikrim yok ne gördüm ne de kullandım.

Hocam ben sesi için aldım çünkü Blue Switch tarzı Switch'ler çok ses çıkarıyor yani ben sevmiyorum seveni vardır illa ama ben gecede oynayan biriyim o yüzden fazla ses çıkartmadığı için red Switch tercih ettim.
Yellow hakkında hiçbir fikrim yok ne gördüm ne de kullandım.

Hocam yellow Switch de red gibi çok bir farkı yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Kiznaiver hocam bir bakar mısınız bir sorum olacak.

Hocam sahibinden üzerinden mizar MZ60 beyaz almaya karar verdim. Red ve yellow Gateron Switch varmış hangisini tercih etmeliyim acaba ben yellow düşünüyorum. Elden teslim alacağım ürün sıfır 600TL.
Yellow tabiiki red nedir?

Hocam yellow Switch de red gibi çok bir farkı yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yellow herşeyiyle daha iyi.

Son düzenleme:
Hocam ilanda bir resimde RGB'leri yanarken "Y" ile "Z" harfleri doğru yerde iken başka bir resimde y harfinin yerinde Z, Z harfinin yerinde ise y harfi var. Benim bildiğim bu düzen alman düzeni. İlanı atsam inceler misiniz?

@Xeonayp https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-sari-switch-plus-red-switch-1062302841/detay
Düzen böyle olsa birşey olmaz. Keycapslerin yerini düzenlersiniz. Benim klavyemde İngilizce ama ben Türkçe modda kullanıyorum.

sa.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı