Rehber Rozetlerin görünüm sırasını değiştirme

Makaleler
52
Merhaba.

Eğer benim gibi yüksek rozet sayınız varsa ve profilinde son eklenen mesaj sayısı rozeti yerine diğer rozetlerinizi göstermek isterseniz bunu yapmak mümkün.

1680302353219.png

Bunun için profiliniz üzerinden rozetler sekmesine girmeniz gerekiyor.

1680302385595.png

Ardından ilgili rozetin yanında yer alan megafon işaretine basarak profiliniz üzerinde sırasını ayarlayabilirsiniz.

Not: Birden fazla rozet koymak isterseniz rozetlerin kendi arasında sırası olduğunu unutmayın.

1680302770310.png

Son düzenleme:
Bunu sosyal önerilerine taşımak lazım.
Programlama dışındaki kategorilerde pek yemez gibi. O durumda sadece programlamaya kayırma olur. Tabii kişinin kendisinin rozet simgesini seçebildiğini varsayıyorum. Diller için ayrı rozet olsa tespiti gerekir. Uğraştırır.

İkinci rozet gelirse beğenirim konuyu :D

Selam. Beğendim konuyu.
Screenshot_2023-06-10-19-53-17-592_org.mozilla.firefox-edit.jpg

Programlama dışındaki kategorilerde pek yemez gibi. O durumda sadece programlamaya kayırma olur. Tabii kişinin kendisinin rozet simgesini seçebildiğini varsayıyorum. Diller için ayrı rozet olsa tespiti gerekir. Uğraştırır.

Dillere ayrı rozet, rozet sistemi otomatik oldukça imkansız. Benim otomatik olduğundan haberim yoktu.

Ancak şöyle bir şey olabilir belki daha fazla kısmına yazılır da kendi kendime bile diyorum "ne gerek var".

Merhaba.

Eğer benim gibi yüksek rozet sayınız varsa ve profilinde son eklenen mesaj sayısı rozeti yerine diğer rozetlerinizi göstermek isterseniz bunu yapmak mümkün.

Eki Görüntüle 1722380

Bunun için profiliniz üzerinden rozetler sekmesine girmeniz gerekiyor.

Eki Görüntüle 1722382

Ardından ilgili rozetin yanında yer alan megafon işaretine basarak profiliniz üzerinde sırasını ayarlayabilirsiniz.

Not: Birden fazla rozet koymak isterseniz rozetlerin kendi arasında sırası olduğunu unutmayın.

Eki Görüntüle 1722392
Olmadığı için yapmaya gerek yok :(

Yeni konular

Geri
Yukarı