RPG Oyun Önerisi

Skyrim indirimde 7.5 TL oluyormuş onu alacağım. Onun dışında online öneriniz var mı? Hero Siege 1.65'ti aldım direkt. Oynarım bir ara.
Skyrim Special Edition varken düz halini indirime sokarlar mı sence? :D Ben 2 yıl bekledim indirime girmedi, daha sonra Kinguin'den Legendary Edition'ı 40 TL'ye almıştım.

Skyrim Special Edition iyi güzel ama bazı modlar çalışmıyor ve eski sistemler için çok zorlayıcı.
sistemim var. Special Edition'dan ziyade Standart Edition almayı planlıyorum. Kalan parayla da online bir RPG alırım.

Arkadaşlarım en çok oynayanın en güçlü olup herkesi öldürdüğü veya en çok para verenin en iyi olduğu bir oyun oynamak istemiyor o yüzden bir fikir alayım dedim. Coop hikaye bazlı RPG olarak Vermintide 2 düşünüyorum. The Elder Scrolls Online nasıl peki bu konuda?

Coop hikaye olarak Ghost Recon Wildlands önerir misiniz?
Skyrim ilk sürümü Steam da yok diye biliyorum.
Skyrim Legendary Edition bağlantılardan satın alabilirsiniz.
Legendary Edition ilk çıkan sürümün ve tüm DLC'lerinin olduğu pakettir.
The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition - Buy Steam PC CD-Key
The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition Steam CD Key | Buy on Kinguin
The Elder Scrolls V: Skyrim on Steam

Grafik odaklı bir mmorpg arıyorsanız Black Desert Online'ı önerebilirim üstelik Steam'e yeni geçtiği için bütün paketlerinde %50 indirim var diye biliyorum eğer hala bitmediyse.

Ama grup halinde oynamak istiyorsanız, hikaye ve oyun evrenine ciddi anlamda önem veriyorsanız ve gerçek bir mmorpg deneyimi yaşamak istiyorsanız Wow'dan başka oyun aramayın derim. Ararsanız da bulduklarınızdan sıkılıp Wow'u keşfettiğinizde kaybettiğiniz zaman için pişman olacağınızın garantisini verebilirim. [emoji4]

Grafik odaklı bir mmorpg arıyorsanız Black Desert Online'ı önerebilirim üstelik Steam'e yeni geçtiği için bütün paketlerinde %50 indirim var diye biliyorum eğer hala bitmediyse.

Ama grup halinde oynamak istiyorsanız, hikaye ve oyun evrenine ciddi anlamda önem veriyorsanız ve gerçek bir mmorpg deneyimi yaşamak istiyorsanız Wow'dan başka oyun aramayın derim. Ararsanız da bulduklarınızdan sıkılıp Wow'u keşfettiğinizde kaybettiğiniz zaman için pişman olacağınızın garantisini verebilirim. [emoji4]
Onu da tercihlerim arasına kattım.
Satın almak için link verebilir misiniz? Tam olarak hangi paketi almalıyım ve ne kadar?

"Altın Paket" ve "Merv Paleti" içeren bir paket tercih edin. Altın Paket, kasılmanıza ve oyuniçi birçok ayrıntıda sizin işinizi kolaylaştırıyor. Merv Paleti ise zırhınızı, silahınızı vs. boyamaya yarıyor. Kozmetik bir şey. Ben daha erken erişime açılmadan almıştım 50TL'lik paketini. En düşük paket buydu çünkü. Daha sonra bunun da düşük bütçelisi çıkmıştı. Ayriyeten bu Altın Paketi oyuniçi pazaryerinden alabilirsiniz. Biraz uğraştırıcıdır çünkü herkes istiyor. Malum şans işleri :)
Düzenleme: Ben soruyu yanlış anlamışım. Bu önerim Black Desert içni geçerli.

Onu da tercihlerim arasına kattım.
Satın almak için link verebilir misiniz? Tam olarak hangi paketi almalıyım ve ne kadar?

Düzenlemenizi yeni gördüm. Hangi oyun için sormuştunuz ? Black Desert hakkında fazla bilgim yok zaten arkadaş yazmış ayrıntısıyla sağolsun ama bana sorarsanız hazır indirimdeyken 100 liralık en büyük paketini almanızı öneririm.

Wow için sorduysanız kısaca özet geçeyim öncelikle oyunu para vermeden deneyimlemek isterseniz oyun 20 seviyeye kadar ücretsiz deneme imkanı sunuyor fakat içerik normal oyuna göre çok kısıtlı oluyor haliyle. Oyuna yeni başlarken Battle Chest almanız gerekir. Battle Chest oyuna gelmiş güncel en son expansion dışında daha önceden gelmiş bütün expansionları içerir ve artı olarak size 1 aylık game time verir. En son expansionu açmak içinse ek ödeme yapmanız gerekir ve expansionu açmadan içerisindeki dungeonlara, itemlara kısacası hiçbir şeye ulaşmanız mümkün olmadığı için açılması zorunlu gibi bir şeydir. Alıp almamaya 1 aylık deneyiminizden sonra karar verebilirsiniz. Bunun haricinde söylediğim gibi oyunda game time için aylık olarak ücret ödemeniz gerekiyor fakat biraz geliştikten sonra dilerseniz bu ücreti oyun içinde kazandığınız goldlarla da ödeyebiliyorsunuz. Oyuna yaz tatilinde Battle for Azeroth isminde yeni bir expansion geliyor ve o geldiğinde şu an güncel son expansion olan Legion Battle Chest'e dahil edilmiş olacak dolayısıyla Legion için ödeme yapmanıza gerek yok. Bu arada unutmadan söyleyeyim grup olarak başlayacaksanız bir kişinin oyunu aldıktan sonra diğer bir kişiyi davet etmesi ve o kişinin de oyunu alması durumunda iki tarafa da hediye 1 aylık game time ve oyun içi çeşitli özellikler verir bunu kesinlikle kullanmanızı öneririm. Başta fiyatlar biraz pahalı gelebilir fakat oyun öyle bir sarıyor ki emin olun buna deyeceğini anlıyorsunuz.

Düzenleme: Link eklemeyi unutmuşum buyrun

Wow Battle Chest Satın Al| 38% İndirim - DurmaPLAY

Diğer içerikleri almak isterseniz de bu siteyi öneririm gördüğüm en uygun fiyatlar burada.

Düzenlemenizi yeni gördüm. Hangi oyun için sormuştunuz ? Black Desert hakkında fazla bilgim yok zaten arkadaş yazmış ayrıntısıyla sağolsun ama bana sorarsanız hazır indirimdeyken 100 liralık en büyük paketini almanızı öneririm.

Wow için sorduysanız kısaca özet geçeyim öncelikle oyunu para vermeden deneyimlemek isterseniz oyun 20 seviyeye kadar ücretsiz deneme imkanı sunuyor fakat içerik normal oyuna göre çok kısıtlı oluyor haliyle. Oyuna yeni başlarken Battle Chest almanız gerekir. Battle Chest oyuna gelmiş güncel en son expansion dışında daha önceden gelmiş bütün expansionları içerir ve artı olarak size 1 aylık game time verir. En son expansionu açmak içinse ek ödeme yapmanız gerekir ve expansionu açmadan içerisindeki dungeonlara, itemlara kısacası hiçbir şeye ulaşmanız mümkün olmadığı için açılması zorunlu gibi bir şeydir. Alıp almamaya 1 aylık deneyiminizden sonra karar verebilirsiniz. Bunun haricinde söylediğim gibi oyunda game time için aylık olarak ücret ödemeniz gerekiyor fakat biraz geliştikten sonra dilerseniz bu ücreti oyun içinde kazandığınız goldlarla da ödeyebiliyorsunuz. Oyuna yaz tatilinde Battle for Azeroth isminde yeni bir expansion geliyor ve o geldiğinde şu an güncel son expansion olan Legion Battle Chest'e dahil edilmiş olacak dolayısıyla Legion için ödeme yapmanıza gerek yok. Bu arada unutmadan söyleyeyim grup olarak başlayacaksanız bir kişinin oyunu aldıktan sonra diğer bir kişiyi davet etmesi ve o kişinin de oyunu alması durumunda iki tarafa da hediye 1 aylık game time ve oyun içi çeşitli özellikler verir bunu kesinlikle kullanmanızı öneririm. Başta fiyatlar biraz pahalı gelebilir fakat oyun öyle bir sarıyor ki emin olun buna deyeceğini anlıyorsunuz.

Düzenleme: Link eklemeyi unutmuşum buyrun

Wow Battle Chest Satın Al| 38% İndirim - DurmaPLAY

Diğer içerikleri almak isterseniz de bu siteyi öneririm gördüğüm en uygun fiyatlar burada.
Anlatımınız için teşekkürler. Dün de yayınlarını izledim biraz anlamaya başladım. Oyunu ve varsa önemli DLC gibi ek paketleri almak istiyorum. Onun dışında pek para harcamayı istemiyorum. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı