RPG Oyun Önerisi

Jackie Paul

Kilopat
Daha fazla  
Beni başka birisinin yerine sokacak, başka evrenlerde kaybettirecek bir RPG arıyorum.

Oynadığım oyunları buraya yazayım:
Witcher Serisi
Skyrim ve Oblivion
Fallout 3, New Vegas, Fallout 4
Dragon Age: Origins
Fable 3
Dark Souls Serisi

Umarım yardımcı olursunuz, oyun kıtlığı çekiyorum bu aralar.

Detroit: become human, öneririm. Ps4 ünüz varsa.

Cyberpunk seviyorsanız Deus Ex olabilir. Daha başlamadım ama Mass Effect serisi öneriliyor bir baksanız iyi olur. Hardcore RPG isterseniz Baldur's Gate.

Detroit: become human, öneririm. Ps4 ünüz varsa.
Aynı yapımcı bilgisayara çıkaracağını duyurdu ve şu an yapılıyor. PS4 versiyonunun tıpa tıp aynısı. Epic Games Store'dan ön sipariş edebilirsiniz.

dipnot: 1 ay önce Epic İndirimi vardı, ₺80'den ₺20'ye düşmüştü. Ön sipariş etmiştim iyiki de etmişim, oyuna zam gelmiş :D

Son düzenleme:
Cyberpunk seviyorsanız Deus Ex olabilir. Daha başlamadım ama Mass Effect serisi öneriliyor bir baksanız iyi olur. Hardcore RPG isterseniz Baldur's Gate.
Cyberpunk değil de Middle Earth daha hoşuma gidiyor. Baldur's Gate'yi daha önce duymuştum fakat deneyimleyememiştim. Bir bakacağım, teşekkürler.

Ben pek sevemesem de Kingdom Come: Deliverance olabilir. İngilizce sorun olmazsa Vampire: The Masquerade - Bloodlines güzeldir, ikinci oyundan önce tekrar oynamaya başladım.

Az kalsın Star Wars: Knights of the Old Republic önermeyi unutuyordum, başyapıt denilebilir.(Metascore: 93)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı