RPG Oyun Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 2B
Kingdom Come: Deliverance oynamadıysanız bakabilirsiniz, hocam. Epic Games üzerinde bedava da verilmişti. Aldıysanız bir daha harcama yapmadan 60-70 saat rahat bir şekilde oynattırır kendisini.
Epic Games üzerinde sahibim ama 1 saat oynayıp kapatmıştım. Şimdi tekrardan indirip bir şans vereyim o zaman. Teşekkürler. :)
Final Fantasy oynamadıysan oynayabilirsin.
Hiçbir oyununu oynamamıştım ama aklımda vardı. Yakındaki indirimde Code Vein ile beraber alıyorum o zaman. Teşekkürler. :)
GreedFall oyununa bakın derim.
Listeye ekliyorum. Teşekkürler. :)

Bu konu neden hortladı merak ettim. Benim tavsiyem AC Odyssey.
Öne çıkarttım yenisini açmak yerine. Konuda yazdıklarım hâlâ geçerli sonuçta. :)

Assassin’s Creed III sonrası AC oyunlarından bıkmıştım. Güzel bir indirim ile beraber bunu da listeye ekliyorum o zaman. Teşekkürler. :)

Diablo 2'ye de bakabilirsin.

Star Wars seviyorsan eğer Star Wars: Knights of the Old Republic de oynayabilirsin.

Rica ederim.
Daha geçenlerde Fallen Order’ı bitirdim. Bir hafta bile olmadı sanırım. EA Play ile Knights of the Old Republic’i de bitireyim bari. :)

Düzenleme: EA Play Pro'da mevcutmuş sadece. Steam indirimini bekliyorum o zaman. :)

Son düzenleme:
Divinity original sin 2 izometrik bir RPG oyunu oyun hikayesi çok güzel ama türünü herkes sevmiyor sıra tabanlı olduğu için.

Deus Ex serisine bakabilirsiniz. Özellikle Human Revolution ve Mankind Divided güzel oyunlardır.
Mankind Divided'ı bitirmiştim. Human Revolution'ı oynamaya devam ediyorum. Teşekkürler. :)
Divinity Original Sin 2 izometrik bir RPG oyunu. Oyun hikayesi çok güzel ama türünü herkes sevmiyor sıra tabanlı olduğu için.
Dragon Age sayesinde alışığım diyebilirim. Benlik sorun yok. Fırsat olduğunda bitireceğim. Teşekkürler. :)

The Outer Worlds
Nier: Automata
Yakuza: Like A Dragon
Alpha Protocol (yapan mehşur RPG firması Obsidian)
Disco Elysium
Wasteland 2-3
Persona 4 Golden (İlk defa bir Persona oyunu pc'ye geldi.)
XCOM: Enemy Unknown
South Park: The Stick of Truth (Aşırı eğlencelidir. Yapan yine Obsidian, yayıncı ise Ubisoft.)
Final Fantasy 15

Geri
Yukarı