RPG Oyun Tavsiyesi

Makaleler
6
Yer
KAHRAMANMARAŞ
GreedFall oyununa bakın derim.

KS
Utku Girgin

Utku Girgin

Gigapat
Makaleler
5
Yer
Tekirdağ, Türkiye
Kingdom Come: Deliverance oynamadıysanız bakabilirsiniz, hocam. Epic Games üzerinde bedava da verilmişti. Aldıysanız bir daha harcama yapmadan 60-70 saat rahat bir şekilde oynattırır kendisini.
Epic Games üzerinde sahibim ama 1 saat oynayıp kapatmıştım. Şimdi tekrardan indirip bir şans vereyim o zaman. Teşekkürler. :)
Final Fantasy oynamadıysan oynayabilirsin.
Hiçbir oyununu oynamamıştım ama aklımda vardı. Yakındaki indirimde Code Vein ile beraber alıyorum o zaman. Teşekkürler. :)
GreedFall oyununa bakın derim.
Listeye ekliyorum. Teşekkürler. :)

KS
Utku Girgin

Utku Girgin

Gigapat
Makaleler
5
Yer
Tekirdağ, Türkiye
Bu konu neden hortladı merak ettim. Benim tavsiyem AC Odyssey.
Öne çıkarttım yenisini açmak yerine. Konuda yazdıklarım hâlâ geçerli sonuçta. :)

Assassin’s Creed III sonrası AC oyunlarından bıkmıştım. Güzel bir indirim ile beraber bunu da listeye ekliyorum o zaman. Teşekkürler. :)

KS
Utku Girgin

Utku Girgin

Gigapat
Makaleler
5
Yer
Tekirdağ, Türkiye
Diablo 2'ye de bakabilirsin.

Star Wars seviyorsan eğer Star Wars: Knights of the Old Republic de oynayabilirsin.

Rica ederim.
Daha geçenlerde Fallen Order’ı bitirdim. Bir hafta bile olmadı sanırım. EA Play ile Knights of the Old Republic’i de bitireyim bari. :)

Düzenleme: EA Play Pro'da mevcutmuş sadece. Steam indirimini bekliyorum o zaman. :)

Son düzenleme:

Popyuuy

Picopat
Divinity original sin 2 izometrik bir RPG oyunu oyun hikayesi çok güzel ama türünü herkes sevmiyor sıra tabanlı olduğu için.

KS
Utku Girgin

Utku Girgin

Gigapat
Makaleler
5
Yer
Tekirdağ, Türkiye
Deus Ex serisine bakabilirsiniz. Özellikle Human Revolution ve Mankind Divided güzel oyunlardır.
Mankind Divided'ı bitirmiştim. Human Revolution'ı oynamaya devam ediyorum. Teşekkürler. :)
Divinity Original Sin 2 izometrik bir RPG oyunu. Oyun hikayesi çok güzel ama türünü herkes sevmiyor sıra tabanlı olduğu için.
Dragon Age sayesinde alışığım diyebilirim. Benlik sorun yok. Fırsat olduğunda bitireceğim. Teşekkürler. :)

BatuhanB.

Decapat
The Outer Worlds
Nier: Automata
Yakuza: Like A Dragon
Alpha Protocol (yapan mehşur RPG firması Obsidian)
Disco Elysium
Wasteland 2-3
Persona 4 Golden (İlk defa bir Persona oyunu pc'ye geldi.)
XCOM: Enemy Unknown
South Park: The Stick of Truth (Aşırı eğlencelidir. Yapan yine Obsidian, yayıncı ise Ubisoft.)
Final Fantasy 15

Yukarı