RPG oyunu için tavsiyeler

Son attığın videoda yukarıdaki yazdığım saniyelerde karakterin hareketine dikkatle bak. Karakter düz bir şekilde kombo yaparken düşman sağda solda kalınca dönme ekseninde ışınlanıyor direk.

Biraz yumuşak olması daha iyi olur yani? Eğer öyle daha iyi olursa iki kod daha yazar yaparım problem değil.
Aga lütfen ejderha ekle. Çok garip bir tutkum var onlara.

Olacak kanka boss savaşlarından birini onlardan yapmayı düşünüyorum:D.Kullanır mıyız bilemem ama boss olarak olacak.

Biraz yumuşak olması daha iyi olur yani? Eğer öyle daha iyi olursa iki kod daha yazar yaparım problem değil.

Olacak kanka boss savaşlarından birini onlardan yapmayı düşünüyorum:D.Kullanır mıyız bilemem ama boss olarak olacak.
Yani daha yumuşak demek yanlış olur. Orada hiç animasyona girmiyor. Doğal bir şekilde etrafında dönerse kilitlendiği düşmana çok daha güzel gözükür.

Beyler video değil de görsel attım. Nasıl olmuş?

Dosya Ekleri

• 1602892389201.png
    1602892389201.png
    381,8 KB · Görüntüleme: 45
Tamam bak senin de öyle olman güzel. Anlaştığımız bir konu oldu. Düz olunca eski ve kalitesiz bir oyun havası veriyor insana. Ama tabii ki de başlangıç için ilk önce eklemek lazım. Şu an olduğu gibi.

Tamam bak senin de öyle olman güzel. Anlaştığımız bir konu oldu. Düz olunca eski ve kalitesiz bir oyun havası veriyor insana. Ama tabii ki de başlangıç için ilk önce eklemek lazım. Şu an olduğu gibi.

Arkadaşlar selamlar. Proje hakkkında bayağıdır bir şeyler paylaşmıyordum. Bunun sebebi artık oyunu geliştiremiyor olmam. İmzamda yazan sisteme bakarsanız sebebini anlarsınız. Proje iptal olmadı, seneye devam edeceğim projeye. Şu anda basit fikirlere yönelmeyi düşünüyorum. Destekleriniz için hepinize teşekkürler, seneye görüşürüz.

Arkadaşlar selamlar. Proje hakkkında bayağıdır bir şeyler paylaşmıyordum. Bunun sebebi artık oyunu geliştiremiyor olmam. İmzamda yazan sisteme bakarsanız sebebini anlarsınız. Proje iptal olmadı, seneye devam edeceğim projeye. Şu anda basit fikirlere yönelmeyi düşünüyorum. Destekleriniz için hepinize teşekkürler, seneye görüşürüz.
oyunu artık geliştiriyor musun?

Oyunu artık geliştiriyor musun?

Hayır daha sistemi almadım, aldığım zaman ve geliştirmeye başladığım zaman buraya yazacağım.
Arkadaşlar selamlar, hala bilgisayarı almadım. Ama oyunu bekleyen bir kitle hala var sanırım. Hem 21 günlük kapanma gelmişken, oyunu geliştirmeye devam etmeye karar verdim. Oyunla ilgili bazı şeyleri değiştirmeyi düşünüyorum. Sizin fikirleriniz neler?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı