Rsmb effect için program önerisi

After Effects 2014'ü bir yerden bulma şansı çok yok, zaten eski bir sürüm olduğu için pek bir paket de bulamaz, onun yerine Vegas Pro veya filmora var.

Dostum yıllardır editörlük yapıyorum CC 2014'e bir sürü plugin ve script uygun her ne kadar şu an 2020 kullansam da 2018 yıllarında 2014 sürümünü kullandım ve hala kullanılabilir.

Dostum yıllardır editörlük yapıyorum CC 2014'e bir sürü plugin ve script uygun her ne kadar şu an 2020 kullansam da 2018 yıllarında 2014 sürümünü kullandım ve hala kullanılabilir.
Nerden indircek peki ?

ayrıca 1-2 tane plugin yetmez,2. olarak 2014 kadar eski bir uygulama kullanılamaz!

Nereden indircek peki?

Ayrıca 1-2 tane plugin yetmez,2. olarak 2014 kadar eski bir uygulama kullanılamaz!

Hocam meğer bu kadar bilgilisiniz söyleyin bana 2014'ten beri 2021'e kadar After Effects'e neler eklendi ne farklı grafik kullanımı farklı mı bunlar değiştirilemez şeyler.
İ 5 3470 RX 580 8 GB 8 GB RAM Windows 10 SSD var.

İşlemcin kötü fakat After Effects CC 2017 tavsiye edebilirim o halde.

İyimiş aslında,Premiere Pro 2019,Vegas Pro yada Davinci Resolve kullanabilirsiniz,ayrıca sisteminiz gayet iyi
,sadece RAM eklesen iyi olabilir.
Teşekkürler pc iyi de ae de çok donuyor bide oyunlarda darboğaz yapıyor sorun orda .
İyimiş aslında, Premiere Pro 2019, Vegas Pro ya da DaVinci Resolve kullanabilirsiniz, ayrıca sisteminiz gayet iyi.
Sadece RAM eklesen iyi olabilir.

Kanka premire Pro 2019 indirdim kullandım rsmb effekt de indirdim 1.57 dakikalık video 20 dakikada renderladı normal mi yoksa ayarmı yapmam gerek ekran kartımı falan seçtim ayarlardan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı