RTX 2000 serisinin fiyatları düşer mi?

bruhmrxcdf

Hectopat
Merhaba, şu an PC toplamak için pek iyi bir zaman olduğunu zannetmiyorum. 3000 serisi stok bulmak zor ve 2000 serisinin fiyatları da 3000’le aynı olduğu için insanın pek alası gelmiyor. RTX 2000 serisinin fiyatı düşer mi ocak-şubat gibi? Ya da stok gelip 3000 serisi ucuzlar mı ?

Merhaba, şu an PC toplamak için pek iyi bir zaman olduğunu zannetmiyorum. 3000 serisi stok bulmak zor ve 2000 serisinin fiyatları da 3000’le aynı olduğu için insanın pek alası gelmiyor. RTX 2000 serisinin fiyatı düşer mi ocak-şubat gibi? Ya da stok gelip 3000 serisi ucuzlar mı ?
Düşmez ama 3050 çıkarsa 3000 serisi aynı fiyata gelebilir. Sistemi ekran kartı hariç toplayın fiyat artmadan ekran kartı bekleyin.

Karaborsacılar ve Nvidia'nın stok yönetim zorluğu bitmediği sürece fiyatlarının kolay kolay düşeceğine şahsen inanmıyorum. Ben biraz daha bekleme taraftarıyım çünkü kartların yeni revizyonları çıkarsa sizin için iyi olur.

Lütfen Türkiye'de yaşadığınızı unutmayın. Fiyatlar düşecek ancak bu ülke için geçerli değil. Ne alacaksanız hemen alın. Ya da gidin paranızı dolar veya altın yapın erimesin.
YTD.

Geri
Yukarı