RTX 2060+12100F sistem 8999 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar sistem bugün ulaştı bana ama şöyle bir sorunum var, XMP açtığım zaman BIOS'tan overclock failed hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Öncelikle RAM'leri tek tek takarak yani Single channel olarak ikisini de dener misin? Eğer birisi XMP ile normal çalışır PC açılırsa ve diğeriyle açılmazsa yine açılmayan RAM'de sorun var demektir Vatan ya da G.Skill servisi ile irtibata geçin. Eğer ikisiylede açılmazsa Anakartta bir sorun olabilir bunun içinde MSI servisi ya da Vatan'la görüşün yine.

kargoya verilmedi şaka gibi
Bugün verilir sanırım kargoya :D
Ekran görüntüsü 2022-10-05 094321.png

Bir benim sipariş sanırım daha hazırlanmadi kargo filan ne zaman gelir acaba sipariş zamanım 12.34 de verdim eline ulaşan arkadaşlar saat kaçta verdiniz siparişi?

11.40'ta verdim siparişi ben bugün ulaştı elime.

Benim sipariş hazirlanmamis bile bakalım kaç güne ulaşacak sistem eline ulaşan arkadaşlar test yapabildiniz mi kaç FPS alıyorsunuz?

XMP açamıyoruz uyuz oldum. Ramler uyumlu değil midir nedir anlamadım. Defaultta 2133 ‘de çalışıyor. Akşam voltajı kökleyeceğim. Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir sevinirim. :)

Benim sipariş hazirlanmamis bile bakalım kaç güne ulaşacak sistem eline ulaşan arkadaşlar test yapabildiniz mi kaç FPS alıyorsunuz?

Bu videoyu baz alabilirsiniz sistem neredeyse aynı gibi özellik olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu baz alabilirsiniz sistem neredeyse aynı gibi özellik olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biliyorum canlı kullanım sonucu merak ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı