RTX 2060 4200 TL eder mi?

Hemen açıklık getireyim. 😃 TUF Gaming satan kişiyle aynı şehirdeyim, 4800 TL'ye satıyor. Pazarlığıydı şuydu buydu 4500-4400 TL'ye indirsem, normal midir TUF Gaming için? TUF modeli zaten pek ısınmıyormuş.

@Okan Demiray

Anladım Okan hocam, o zaman ben şu TUF için uğraşayım. Ventus'a da çok ısınamadım. Ondan önce de babayı ikna etme çabaları var, göbeğimiz çatlamadan şu kartı alırsak iyi. 😃 Teşekkür ederim vakit ayırdığınız için.
Rica ederim, baktın olmuyor faceden ekle beni buluruz beraber bizim gruptan :D

@sens4k hocam siz mining işleriyle uğraşıyordunuz galiba, piyasalarını aşağı yukarı bilirsiniz. Az fiyat verip görgüsüz durumuna düşmeyi, çok fiyat verip de enayi yerine konmayı istemiyorum açıkçası. 2060'ların ideal fiyatı 4500 TL midir? Genelde tek fan EVGA SC'ler var, bazılarına 6000 bazılarına 4000 yazmışlar. Ne yapmam lazım bu durumda? Yorumunuzu alabilir miyim?

@sens4k hocam siz mining işleriyle uğraşıyordunuz galiba, piyasalarını aşağı yukarı bilirsiniz. Az fiyat verip görgüsüz durumuna düşmeyi, çok fiyat verip de enayi yerine konmayı istemiyorum açıkçası. 2060'ların ideal fiyatı 4500 TL midir? Genelde tek fan EVGA SC'ler var, bazılarına 6000 bazılarına 4000 yazmışlar. Ne yapmam lazım bu durumda? Yorumunuzu alabilir miyim?
İl önemli bir etken burda. İstanbul için konuşacağım, Dip fiyat 4400 TL EVGA SC 2060 için. Kötü bir kart değil birebir aynısını kullandım fan eğrisini değiştirmeden 76 77 derece civarında çalışıyordu diye hatırlıyorum RDR2 gibi bir oyunda. Ama yine İstanbul'da 4200 liraya 6600'ler var, siz anladığım kadarıyla oyun için alacaksınız. NVIDIA aşığı bir oyuncu değilse bu fiyatlara 2060'ları kimse almaz, miner adam da almaz, miner gidip 6600 alır çünkü 30 40 watt daha az güç çekip aynı gücü veriyor. Yani demek istediğim oyuncu da olsam miner da olsam 2060'a 4000 lira civarı vermem, aynı fiyata kat kat daha iyi 6600 var çünkü. Ben illa NVIDIA istiyorum diyorsanız 4400 lira da verirsiniz 2060'a, bu fiyatta başka bir alternatif yok çünkü yeşil tarafta.

@sens4k teşekkür ederim. İleride iş için kullanabilirim de bilgisayarı, o yüzden AMD tasarımı GPU'lara çok sıcak bakmıyorum ve alıp arkama yaslanmak istiyorum. NVIDIA istiyorum diyelim, 4500 TL ideal fiyat o halde, doğru muyum hocam? 6000 TL yazan, 9000 TL yazanlar olduğu için kafam çorbaya döndü.

@sens4k teşekkür ederim. İleride iş için kullanabilirim de bilgisayarı, o yüzden AMD tasarımı GPU'lara çok sıcak bakmıyorum ve alıp arkama yaslanmak istiyorum. NVIDIA istiyorum diyelim, 4500 TL ideal fiyat o halde, doğru muyum hocam?
Gpu Codec önemliyse AMD'nin çok büyük eksikliği var hala NVIDIA doğru tercih olur. 2060 için o fiyat normal evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı