RTX 2060 60 Hz Üstü Desteklemiyor Mu?

Anydactly

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
PC toplarken ekran kartı olarak Gigabyte RTX 2060 tercih edeceğim fakat özelliklerinde baktığımda 60hz yazdığını gördüm. Eğer gerçekten öyleyse 75hz monitör almaktan vazgeçeceğim. Hiç sanmıyorum ama umarım gerçekten 60Hz değildir :(

Açıklarsanız Sevinirim..

387236

Gigabyte alma arkadaş aldı ısınma sorunu vardı inno3d al bence

inno3d fiyat olarak daha uygun ancak ben dış görünüşe de önem verdiğim için bu kartı tercih ettim :) rgb olsun 3 fan olsun çok ilgimi çekiyor ve beğenimi kazanıyor. O yüzden şimdilik gigabyte almakta kararlıyım..

teşekkürler..

Gigabyte RTX 2060 alanlar hep ısınma probleminden şikayetçi. Şimdi ilk aldığın zamanlar çok güzel gözüküyor, sıcaklık önemli değil diyebilirsin ama sonradan çok pişman olursun. İlla Gigabyte olsun diyorsan da Aorus modelini al.

Soruna gelecek olursak 60 Hz sadece 8K çözünürlük için geçerli. Daha alt çözünürlüklerde daha yüksek yenileme hızı ile kullanabilirsiniz, hiç sıkıntı olmaz.

@glocia Gigabyte gibi bir firmayı INNO3D'nin yanına koymam ben şahsen. INNO3D kalitesiz demek istemiyorum ama Gigabyte'ye göre daha kötü.
Ayrıca bizim "Ben sorum yaşadıysam bu marka sonsuza kadar çöptür." anlayışını anlamıyorum. Bir kişi bir kartta sorun yaşadı diye o marka kötü olmuyor. Teknoloji şans işidir bazen denk gelebiliyor. Bu o markanın kötü olduğunu göstermez.

@FantastikTürk forumda da bununla ilgili konular açıldı. Gigabyte'ın RTX 2060 modelini alanlar ısınma sorunundan şikayetçi oldular. Bu kadar kişi sorun yaşadığına göre anlaşılan kronik bir sorun.

Gigabyte ın ısısı yüksek. Dış görünüşe önem veriyorsan asus rog strix al. Rtx 2060 ile şahsen 65 dereceyi geçemiyorum. En son çıka oyunlarda ultra 1080p de iken. Gigabyte aourus da olsa anakartından baska ürününü almam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı