RTX 2060 750W PSU'ya işlemci anakart ve kasa önerisi

Ewan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, orta düzey bilgisayar toplamak istiyorum. Şimdiye kadar şu parçaları aldım:
➤ RTX 2060 12GB
➤ İzoly 750W PSU

Parçaları alırken çok da bilgili değildim. Tavsiyeler üzerine aldım. Hiç almamış olsam aynı fiyattaki 3060'ı tercih ederdim.
Bilgisayarı oyun ve 3D modelleme için kullanacağım. Aldığım parçalar dışında tek karar verdiğim şey sonradan yükseltmek üzere tekli 32GB ram. Karar veremediğim parçalar:
➤ İşlemci (Minimum i3 12100F, maksimum i9 11900K.)
➤ Anakart (Minimum 64GB RAM destekli.)
➤ RGB Kasa (RGB sandığım bir kasa aldım fakat RGB değilmiş. Renkler sabit ama kasa fiyatına göre fena değil.)

Bu gereksinimleri karşılayacak fiyat performans parça tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler!

PSU yu iade edebiliyorsanız edin.

PSU ya ne kadar bütçe harcadınız.

Hocam keşke izoly almasaydınız iyi bir marka değil sorunuz içinde malesef bilmiyorum.

İade edin o zaman? Bütçe nedir?
Birkaç ay geçtiği için iade edemem. Bu arada tüm sistem toplamak için bütçe 15.000TL. Ama ne kadar az harcarsam o kadar kârdır.

Hocam keşke izoly almasaydınız iyi bir marka değil sorunuz içinde malesef bilmiyorum.
Rush ile izoly arasında kaldım ve maalesef onu seçtim. Şuan aktif olarak da kullanıyorum. RGB dışında bir soruna rastlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı