RTX 2060 Dual sıcaklıkları normal mi?

MetalBond

Hectopat
Daha fazla  
Dual serisi RTX 2060 ekran kartım var. Açıldığında 34° civarı Web'de gezinirken 48-52° civarlarına çıkıyor ve sabitleniyor. Sizce sıcaklık değerleri normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
çok normal bir değer ekran kartlarına gore 60 - 70 serin 70 - 80 normal 80 - 90 sıcak onlem alınmalı gibi bisi dediler banada
yani merak edecek bi konu yok gayet normal bir deger werbde gezinmene gore

Dual serisi RTX 2060 ekran kartım var. Açıldığında 34° civarı Web'de gezinirken 48-52° civarlarına çıkıyor ve sabitleniyor. Sizce sıcaklık değerleri normal mi?
Söylediklerinizde bir anormallik yok fakat gelelim ki şimdi benim söyleyeceğim kontrolleri gerçekleştirdikten sonra kesin bir kaanata varabiliriz.

MSI Afterburner kullanarak oynadığınız oyunları oynarken örneğin 2 3 oyun için 7-10 dakika oynadıktan sonra ekran kartı sıcaklığını atın bir gözlemleyelim bakalım. (kullanım oranı,sıcaklık,fan deviri,yediği woltaj)

Söylediklerinizde bir anormallik yok fakat gelelim ki şimdi benim söyleyeceğim kontrolleri gerçekleştirdikten sonra kesin bir kaanata varabiliriz.

MSI Afterburner kullanarak oynadığınız oyunları oynarken örneğin 2 3 oyun için 7-10 dakika oynadıktan sonra ekran kartı sıcaklığını atın bir gözlemleyelim bakalım. (Kullanım oranı, sıcaklık, fan deviri, yediği woltaj)

Ağır bir oyun açtığımda atarım: Şu aralar Valorant oynuyorum henüz vakit olmadı indirmeye TT sağ olsun:)
Valorant'ta her açışımda 2-3 saatlik kullanımdan sonra Max: 54 dereceyi görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı