Çözüldü RTX 2060 ETS 2 kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

görkemsp

Kilopat
Daha fazla  
ETS 2 silmiştim yeniden yükledim oyun acayip kasıyor silmeden önce kasmıyordu. En son ekran kartını güncellemiştim. Oyun yüklemeden 2 gün önce mi ne ondan olabilir mi?

ETS 2 silmiştim yeniden yükledim oyun acayip kasıyor silmeden önce kasmıyordu. En son ekran kartını güncellemiştim. Oyun yüklemeden 2 gün önce mi ne ondan olabilir mi?

Oyuna güncelleme geldi. Biraz grafiksel sorunları var oyunun telaşanmanıza gerek yok oyun ile alakalı bir problem.

MP oynamıyorum Single de kasıyor oynayamıyorum.

Kullandığınız herhangi bir mod varsa buda neden olabilir ama yine aynısını diyorum oyuna güncelleme geldi grafiksel sorunlar var. Diğer oyunda sorun yaşamazken bu oyunda sorun yaşıyor olmanın nedeni kullandığın modlardan kaynaklanıyor olabilir veya grafiksel sorunlar oyunun kronik sorunları :)

Kullandığınız herhangi bir mod varsa bu da neden olabilir ama yine aynısını diyorum oyuna güncelleme geldi grafiksel sorunlar var. Diğer oyunda sorun yaşamazken bu oyunda sorun yaşıyor olmanın nedeni kullandığın modlardan kaynaklanıyor olabilir veya grafiksel sorunlar oyunun kronik sorunları :)

Doğrudur da oyunda yeni yükledim ne mod var hiçbir şey yok oyunda.

Geri
Yukarı