RTX 2060 EVO DUAL vs ROG Strix RTX 2060 EVO

4600 TL verip 2060 almak çok saçma olmuş. Keşke ayrı ayrı toplasaydın sistemi. Olan parana oldu.
Bu ürünü aldım. İndirim gecesinden 3900 tl gibi bir fiyata aldım arkadaşım. Ama 2 fanlı olması ve 3 fanlı edition ürünün olması aklıma takıldı sadece onu alsaydım daha mı iyi olurdu diyorum. +592 TL farkla onunla değiştirebiliyorum. Her şeyi toplu aldığım için monitör ve ekipmanda dahil indirim gecesiyle çok uyguna geldi.

Bu ürünü aldım. indirim gecesinden 3900 TL gibi bir fiyata aldım arkadaşım. Ama 2 fanlı olması ve 3 fanlı Edition ürünün olması aklıma takıldı sadece onu alsaydım daha mı iyi olurdu diyorum. +592 TL farkla onunla değiştirebiliyorum. Her şeyi toplu aldığım için monitör ve ekipmanda dahil indirim gecesiyle çok uyguna geldi.

Bu ekran kartı hem 2060S ve 3 fanlı. Yani kısacası olan parana olmuş. Gaming gecesi falan hikaye yani.

Bu ürünü aldım. İndirim gecesinden 3900 tl gibi bir fiyata aldım arkadaşım. Ama 2 fanlı olması ve 3 fanlı edition ürünün olması aklıma takıldı sadece onu alsaydım daha mı iyi olurdu diyorum. +592 TL farkla onunla değiştirebiliyorum. Her şeyi toplu aldığım için monitör ve ekipmanda dahil indirim gecesiyle çok uyguna geldi.
Artık alınmış hayırlı olsun. Ancak arkadaşlar haklı çok çok daha iyisini yapılabilirdi verdiğiniz parayla.

Günümüz oyunlarını rahatlıkla oynayabilir miyim bu sistemde sizce? İşlemcim AMD Ryzen 5 3600 16 GB Ram 500GB SSD. 650 W PSU.

Günümüz oyunlarını rahatlıkla oynayabilir miyim bu sistemde sizce? İşlemcim AMD Ryzen 5 3600 16 GB Ram 500GB SSD. 650 W PSU.
Oynarsınız rahat rahat o noktada sıkıntınız olmasın. Sadece burada da sizi uyarma nedenleri en güncel kartı almak varken bunu yapmanız olmuş. Çok da arkaya bakmayın artık. 😀

Oynarsınız rahat rahat o noktada sıkıntınız olmasın. Sadece burada da sizi uyarma nedenleri en güncel kartı almak varken bunu yapmanız olmuş. Çok da arkaya bakmayın artık. 😀
Aylardır calısıyorum kendime bir sistem toplayabilmek için. 10 bin TL gibi bir bütçem oluştu. Allah ne verdiyse topladım gaza gelip İncehesaptan. Kara Cuma indirimleri felan ayağına. Monitör+Kulaklık+Kasa+Fare+Klavye felan. Ekran Kartında da çok seçenek yoktu attığım 2 kart var işte. Acaba diğer 3 fanlıyla değiştirsem mi diye düşündüm. Pek takip edemedim 3060ti olaylarını, her şey hazır olsun, yeter artık kurayım oynayayım diye düşündüm.

Arkadaşlar hepinize cevaplarınızdan dolayı teşekkür ettim. Benim siparişim verildi. Sizden sadece bu 2 karttan hangisinin daha verimli ve performans verici olduğunu öğrenmek istemiştim. 1 saat, sınırlama yediğim için ancak şuan cevap yazabiliyorum. İncehesaptan hazır kasa toplayıp özelleştirerek aldım. 1 tane parça degistirme hakkım var, o yüzden soruyorum. İyi forumlar.
Sadece 2060 olarak değişiyorsa Rog Strix olanını alın fakat başka kartlar ile değişebiliyorsa çok daha iyi kartlar var o fiyata. Bu fiyatın 200 300 lira üstünde 2 kat güçlü 3060 Ti var çünkü.

Aylardır calısıyorum kendime bir sistem toplayabilmek için. 10 bin TL gibi bir bütçem oluştu. Allah ne verdiyse topladım gaza gelip İncehesaptan. Kara Cuma indirimleri felan ayağına. Monitör+Kulaklık+Kasa+Fare+Klavye felan. Ekran Kartında da çok seçenek yoktu attığım 2 kart var işte. Acaba diğer 3 fanlıyla değiştirsem mi diye düşündüm. Pek takip edemedim 3060ti olaylarını, her şey hazır olsun, yeter artık kurayım oynayayım diye düşündüm.
Aynı bütçedeyiz hemen hemen. Ben de sürece yaydım biraz sabırla çok daha sağlam işler çıkabiliyor ortaya. Ne yazık ki indirim ayağına yatıp en fazla normal ederinden satıyorlar düşük fiyat olarak. Geçen örnek vereyim anakartı vatan indiriminden aldım B550M Bazooka. Normali 1300 lirayken ortalama 1090 liraydı. 3 tane de kampanyaya denk getirdim 600 lirasını geri alır kampanyadan gelenleri satarak. Böyle böyle ben de en geç nisana 3060 ti bir kasayı 8500 9000 e halledeceğim inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı