RTX 2060 FreeDOS laptop önerisi

Bütçe
13000 TL (bütçeyi geçemem)
Onun kasası çok kötü diyen var, ben deneyimlemedim maalesef.

Yani daha 12K civarına 512 bulup almak daha mantıklı geliyor bana. Oyunların performansına da etkisi var.
Dediğim yere geliyorsun araştır sun bakalım bize . Bütçeyi aşarsın.O yüzden demek istediğim fp ürünü bu cihaz bence.

Hocam MUX'tan sorun yaşamamamış mıydınız? Legion 5'e bir şans verin derim.

Niye doldurmayalım hocam? Süs olsun diye dursun mu orada?
Mux'tan dolayı sorun yaşamıştım haklısınız ama Asus soğutmasını da göz ardı edemeyiz, Legion paylaşımını yazarken görmemiştim ancak o fiyata onu alıp içindeki 256 ssd'yi çıkarıp yerine 512 yada 1 tb ssd ekleyebilirim. Legion 5'i teknosada inceleme fırsatım oldu kasa olarak güzel bir alternatif ama teknosada 1660ti olanı 14k, hepsiburada vs 2060 olan cihazları 14k üzeri sattığı için ryzen 7 olanı cidden iyi bir alternatif. Benim para ArasKargo'dan 10-15 güne gelecek inşallah o zaman tekrar konuları hortlatırım :D

Kardeşim tartışma çıkaran sensin. Ben "bu fiyata almam" dedim gereksiz gereksiz yok ne önerirsin ne önermezsine girdiniz. Uzatan ben miyim sence?
Bu fiyata almam dedin ve konuyu uzatmaya devam ettin. Hala uzatıyorsun. Dediğini dedin, neyin tartışmasını yapıyorsun hala?

Bu fiyata almam dedin ve konuyu uzatmaya devam ettin. Hala uzatıyorsun. Dediğini dedin, neyin tartışmasını yapıyorsun hala?

Güzel kardeşim, sen niye atlıyorsun? Ben "almam "dedim, sen de "sen alma" dedin konu bitti. Durduk yere bana yanıt veren sensin bir de uzatıyorsun diyorsun. Küfür ederdim de senin gibi birisi yüzünden ceza almak istemiyorum.

Mux'tan dolayı sorun yaşamıştım haklısınız ama Asus soğutmasını da göz ardı edemeyiz, Legion paylaşımını yazarken görmemiştim ancak o fiyata onu alıp içindeki 256 ssd'yi çıkarıp yerine 512 yada 1 tb ssd ekleyebilirim. Legion 5'i teknosada inceleme fırsatım oldu kasa olarak güzel bir alternatif ama teknosada 1660ti olanı 14k, hepsiburada vs 2060 olan cihazları 14k üzeri sattığı için ryzen 7 olanı cidden iyi bir alternatif. Benim para ArasKargo'dan 10-15 güne gelecek inşallah o zaman tekrar konuları hortlatırım :D
SanDisk Ultra 3D 1TB 2400MB-1950MB/s NVMe M.2 SSD SDSSDH3N-1T00-G25
https://www.hepsiburada.com/sandisk...-1t00-g25-p-HBV00000WEC2U?magaza=GpnTeknoloji
Bu 1 tb ssd’yi eklersek cihaz 1 tb ssd 1 tb hdd ile 13564’e geliyor bence gayet alınabilir bir fiyat

Yeni konular

Geri
Yukarı