RTX 2060 GTA V FPS düşüşü

arrowtay0

Hectopat
ASUS STRIX RTX 2060 OC Edition, Ryzen 5 2600 ve 8 GB 3000MHz RAM'im var. Oyunda Ultra ayarlarda 60 FPS gibi değerler alıyorum fakat çok drop oluyor, anlayamadım. Bir çözümü var mıdır?

30FPS açığınız var.
RAM 8GB minimum 16 öneriliyor.
Kartınızın değerlerini paylaşın.
RAM 8 olduğu için arka planda çalışan uygulamaları kapatmaya özen gösterin.

Ya şu RAM al diyenleri aldırış etme RageMP ve FiveM'de de RX570 8GB ve 8 GB RAM ile yağ gibi akıyor oyun. RAM'inin MHz'ini yükselt BIOS'ta, işlemci çekirdeklerinin in-aktif olanlarını aktif et hepsi çalışsın. Youtubede var videoları.
Ek olarak işlemcim de R3 2300X.

Ya şu RAM al diyenleri aldırış etme RageMP ve FiveM'de de RX570 8GB ve 8 GB RAM ile yağ gibi akıyor oyun. RAM'inin MHz'ini yükselt BIOS'ta, işlemci çekirdeklerinin in-aktif olanlarını aktif et hepsi çalışsın. Youtubede var videoları.
RTX 2060 ile nerdeyse tüm ayarlar sona çekilebilir. Advanced ayarlar da buda doğal olarak RAM'in yetersiz kalmasına sebep olur. Benim tahminim bu yönde. Yoksa bende imzamdaki sistem ile yağ gibi oynuyorum.

Advanced Graphics diye bir bölüm olması lazımdı oradaki her şeyi kapat belki düzelir. Bu bölüm biraz işlemciye yük bindiriyor ki 2600, 2060'ı beslerken bir tık zorlanan bir işlemci yerine göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı